sukienka weselna Carrie Johnson
Fot. Karwai Tang/Getty Images
O tym się mówi

Boris Johnson i jego żona urządzili huczne wesele. Impreza odbyła się ponad rok po ślubie!

Carrie Symonds zaskoczyła wszystkich wyborem sukni i jej ceną. Tego nikt się nie spodziewał

Marta Cieplak 2 sierpnia 2022 13:30
sukienka weselna Carrie Johnson
Fot. Karwai Tang/Getty Images

Były premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson i jego o 23 lata młodsza partnerka Carrie Symonds wzięli ślub 29 maja 2021 roku. Ceremonia odbyła się w wielkiej tajemnicy i zgodnie z restrykcyjnymi obostrzeniami związanymi z covidem. Zakochani mogli zaprosić wówczas na przyjęcie zaledwie 30 najbliższych im osób. Dopiero teraz, ponad rok od tego dnia, wyprawili huczne przyjęcie weselne. Impreza odbyła się w ogrodzie, a jej motywem przewodnim było modne ostatnio boho. Jednak największym zaskoczeniem była suknia Carrie Symonds, a konkretniej jej cena!

ZOBACZ TAKŻE: Córka Borisa Johnsona na okładce magazynu "Tatler"!

Ile kosztowała suknia weselna Carrie Symonds, żony Borisa Johnsona?

Panna młoda na tę okazję zdecydowała się na piękną, romantyczną suknię w stylu boho od Savannah Miller. Model Ruby wyróżnia się długimi rękawami i efektowną mereżką na dekolcie. Kosztuje, bagatela, niemal 20 tysięcy złotych! Jednak ukochana byłego premiera Wielkiej Brytanii nie zapłaciła za nią pełnej kwoty, a jedynie jej ułamek. Jak to możliwe? Carrie po prostu wypożyczyła suknię z londyńskiej wypożyczalni ślubnej, za równowartość około 150 zł! Taka oszczędność jest ostatnio bardzo modna, bo wpisuje się w trend zero waste.

Carrie Symonds wyglądała pięknie. Miała bardzo delikatny makijaż i rozpuszczone włosy, a jedyną ozdobą był wianek z naturalnych kwiatów.

Wesele odbyło się Daylesford House w Cotswolds, który należy do prezesa JCB, Lorda Bamforda. Jak donosi Daily Mail, na imprezie bawiło się około 200 osób! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…