Lara Johnson-Wheeler, Boris Johnson
Fot. Instagram @@tatlermagazine / Justin Tallis - WPA Pool /Getty Images
O tym się mówi!

Córka Borisa Johnsona na okładce magazynu "Tatler"!

Modelka plus-size promuje modelującą bieliznę!

Aleksandra Frankowska 28 lipca 2021 14:27
Lara Johnson-Wheeler, Boris Johnson
Fot. Instagram @@tatlermagazine / Justin Tallis - WPA Pool /Getty Images

Wrześniowa edycja magazynu Tatler ukaże się z wyjątkowym gościem na okładce. Lara Johnson-Wheeler, córka premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona, która jest owocem związku polityka z Mariną Wheeler  zadebiutowała w magazynie, prezentując swoją sylwetkę plus-size!

Czytaj też: Boris Johnson i Carrie Symonds są już po ślubie! Skromna uroczystość odbyła się w tajemnicy

Lara Johnson-Wheeler na okładce magazynu Tatler

Czarno-biała sesja zdjęciowa Lary Johnson-Wheeler to efekt współpracy z magazynem Tatler. Można zobaczyć je między innymi na Instagramie córki premiera. Lara pozuje między innymi w ołówkowej spódnicy oraz gorsecie. Na innym zdjęciu ma przepiękną, przezroczystą sukienkę z szerokimi rękawami. Na każdym ze zdjęć modelka ma na sobie modelującą bieliznę, o której napisała również artykuł do magazynu.

Nie tylko sesja zdjęciowa, ale również autorski tekst

Lara Johnson-Wheeler napisała artykuł na temat bielizny modelującej, który został również opublikowany na łamach magazynu Tatler. Będzie można przeczytać go we wrześniowej edycji. Według niej bielizna tego typu dodaje pewności siebie i sprawia, że noszone ubrania leżą na każdej sylwetce doskonale.

Zobacz również: Boris Johnson został ojcem! Carrie Symonds urodziła syna

Gdy tak stoję z gołymi sutkami w przebieralni naprzeciwko Natashy, mojej nieskończenie profesjonalnej sprzedawczyni, zdaję sobie sprawę, że to najbardziej kompromitująca pozycja, w jakiej kiedykolwiek prowadziłam wywiad - wspominała w artykule.

Jak Wam się podoba sesja córki Borisa Johnsona? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.