Lara Johnson-Wheeler, Boris Johnson
Fot. Instagram @@tatlermagazine / Justin Tallis - WPA Pool /Getty Images
O tym się mówi!

Córka Borisa Johnsona na okładce magazynu "Tatler"!

Modelka plus-size promuje modelującą bieliznę!

Aleksandra Frankowska 28 lipca 2021 14:27
Lara Johnson-Wheeler, Boris Johnson
Fot. Instagram @@tatlermagazine / Justin Tallis - WPA Pool /Getty Images

Wrześniowa edycja magazynu Tatler ukaże się z wyjątkowym gościem na okładce. Lara Johnson-Wheeler, córka premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona, która jest owocem związku polityka z Mariną Wheeler  zadebiutowała w magazynie, prezentując swoją sylwetkę plus-size!

Czytaj też: Boris Johnson i Carrie Symonds są już po ślubie! Skromna uroczystość odbyła się w tajemnicy

Lara Johnson-Wheeler na okładce magazynu Tatler

Czarno-biała sesja zdjęciowa Lary Johnson-Wheeler to efekt współpracy z magazynem Tatler. Można zobaczyć je między innymi na Instagramie córki premiera. Lara pozuje między innymi w ołówkowej spódnicy oraz gorsecie. Na innym zdjęciu ma przepiękną, przezroczystą sukienkę z szerokimi rękawami. Na każdym ze zdjęć modelka ma na sobie modelującą bieliznę, o której napisała również artykuł do magazynu.

Nie tylko sesja zdjęciowa, ale również autorski tekst

Lara Johnson-Wheeler napisała artykuł na temat bielizny modelującej, który został również opublikowany na łamach magazynu Tatler. Będzie można przeczytać go we wrześniowej edycji. Według niej bielizna tego typu dodaje pewności siebie i sprawia, że noszone ubrania leżą na każdej sylwetce doskonale.

Zobacz również: Boris Johnson został ojcem! Carrie Symonds urodziła syna

Gdy tak stoję z gołymi sutkami w przebieralni naprzeciwko Natashy, mojej nieskończenie profesjonalnej sprzedawczyni, zdaję sobie sprawę, że to najbardziej kompromitująca pozycja, w jakiej kiedykolwiek prowadziłam wywiad - wspominała w artykule.

Jak Wam się podoba sesja córki Borisa Johnsona? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.