Co mówią o swoich wnukach?

Konrad Szczęsny 21 stycznia 2021 10:36

Dziś Dzień Babci! W naszej galerii prezentujemy te kobiety, które z powodzeniem mogą nosić miano najseksowniejszych w polskim show-biznesie. Niezmiennie wzbudzają emocje, swobodnie wypowiadają się na tematy związane z partnerstwem, rodziną czy rolą kobiety w społeczeństwie i w relacjach z mężczyznami. Beata Kozidrak, Monika Olejnik, Magda Gessler, Agata Młynarska... Piękne, z silną pozycją w branży, uwielbiane przez media i fanów. Co mówią o swoich wnukach? Kiedy zostały babciami po raz pierwszy? Sprawdźcie! 

1/8
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Copyright @Michał Pańszczyk
1/8

Beata Kozidrak po raz pierwszy została babcią w 2010 roku. Wtedy na świat przyszedł jej wnuk Sebastian. To dziecko jej starszej córki Katarzyny. Z kolei pod koniec 2014 roku urodziła się wnuczka gwiazdy, Zosia. Wokalistka Bajmu podkreśla w wywiadach, że uwielbia spędzać czas z wnukami i je rozpieszczać.

2/8
Monika Olejnik, VIVA! wrzesień 2014
Copyright @Piotr Porebsky
2/8

Monika Olejnik została babcią po raz pierwszy w kwietniu 2015 roku. Wtedy na świat przyszedł syn jej jedynego syna Jerzego. Podobno dziennikarka nie chce, by dziecko zwracało się do niej „babciu” - woli po prostu, by mówił do niej po imieniu.

3/8
Agata Młynarska, VIVA! marzec 2015
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
3/8

Agata Młynarska stosunkowo wcześnie została babcią. Gdy miała 47 lat, miała już dwie wnuczki. Dziennikarka z dużą dozą czułości opowiadała zawsze o swoich dorosłych już dzieciach, biologicznych synach Tadeuszu i Stanisławie i dwóch adoptowanych córkach Sylwii i Alicji. Podobnie jest w przypadku wnucząt (a ma ich już czwórkę!).

4/8
Grażyna Szapołowska, Viva! październik 2016
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
4/8

Grażyna Szapołowska, uchodząca za symbol seksu w PRL, ma 18-letnią wnuczkę Karolinę Matej. To córka córki gwiazdy, Katarzyny Jungowskiej.

5/8
Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Copyright @Marlena Bielinska
5/8

Katarzyna Grochola jest babcią osiemnastoletniego Antka oraz rocznej rocznej Wandy. „Mam szesnastoletniego wnuka Antka, którego nauczyłam już jeździć samochodem i dwutygodniowe maleństwo, którego nie przewijam, bo się boję. Wanda jest tak malutka, że wolę ją przytulać niż przebierać”, wyznała. 

6/8
Krystyna Janda, Viva! 25/2018
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
6/8

Krystyna Janda ma dwie wnuczki: 22-letnią Leną 14-letnią Jadwigę.

7/8
Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Copyright @Iza Grzybowska
7/8

Katarzyna Dowbor jest dumną babcią dwóch wnuczek - dziesięcioletniej Janiny i rocznej Helenki. Obie są córkami Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej.

8/8
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Copyright @Marta Wojtal
8/8

Magda Gessler została babcią w 2020 roku. Jej córka, Lara Gessler urodziła córeczkę, która otrzymała oryginalne imię - Nena: „Mam ogromne "ale" do słowa "babcia". Wolę "grandmother" albo "abuela". Słowo "babcia" to takie skapcianienie”.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.