Co mówią o swoich wnukach?

Konrad Szczęsny 21 stycznia 2021 10:36

Dziś Dzień Babci! W naszej galerii prezentujemy te kobiety, które z powodzeniem mogą nosić miano najseksowniejszych w polskim show-biznesie. Niezmiennie wzbudzają emocje, swobodnie wypowiadają się na tematy związane z partnerstwem, rodziną czy rolą kobiety w społeczeństwie i w relacjach z mężczyznami. Beata Kozidrak, Monika Olejnik, Magda Gessler, Agata Młynarska... Piękne, z silną pozycją w branży, uwielbiane przez media i fanów. Co mówią o swoich wnukach? Kiedy zostały babciami po raz pierwszy? Sprawdźcie! 

1/8
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Copyright @Michał Pańszczyk
1/8

Beata Kozidrak po raz pierwszy została babcią w 2010 roku. Wtedy na świat przyszedł jej wnuk Sebastian. To dziecko jej starszej córki Katarzyny. Z kolei pod koniec 2014 roku urodziła się wnuczka gwiazdy, Zosia. Wokalistka Bajmu podkreśla w wywiadach, że uwielbia spędzać czas z wnukami i je rozpieszczać.

2/8
Monika Olejnik, VIVA! wrzesień 2014
Copyright @Piotr Porebsky
2/8

Monika Olejnik została babcią po raz pierwszy w kwietniu 2015 roku. Wtedy na świat przyszedł syn jej jedynego syna Jerzego. Podobno dziennikarka nie chce, by dziecko zwracało się do niej „babciu” - woli po prostu, by mówił do niej po imieniu.

3/8
Agata Młynarska, VIVA! marzec 2015
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
3/8

Agata Młynarska stosunkowo wcześnie została babcią. Gdy miała 47 lat, miała już dwie wnuczki. Dziennikarka z dużą dozą czułości opowiadała zawsze o swoich dorosłych już dzieciach, biologicznych synach Tadeuszu i Stanisławie i dwóch adoptowanych córkach Sylwii i Alicji. Podobnie jest w przypadku wnucząt (a ma ich już czwórkę!).

4/8
Grażyna Szapołowska, Viva! październik 2016
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
4/8

Grażyna Szapołowska, uchodząca za symbol seksu w PRL, ma 18-letnią wnuczkę Karolinę Matej. To córka córki gwiazdy, Katarzyny Jungowskiej.

5/8
Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Copyright @Marlena Bielinska
5/8

Katarzyna Grochola jest babcią osiemnastoletniego Antka oraz rocznej rocznej Wandy. „Mam szesnastoletniego wnuka Antka, którego nauczyłam już jeździć samochodem i dwutygodniowe maleństwo, którego nie przewijam, bo się boję. Wanda jest tak malutka, że wolę ją przytulać niż przebierać”, wyznała. 

6/8
Krystyna Janda, Viva! 25/2018
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
6/8

Krystyna Janda ma dwie wnuczki: 22-letnią Leną 14-letnią Jadwigę.

7/8
Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Copyright @Iza Grzybowska
7/8

Katarzyna Dowbor jest dumną babcią dwóch wnuczek - dziesięcioletniej Janiny i rocznej Helenki. Obie są córkami Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej.

8/8
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Copyright @Marta Wojtal
8/8

Magda Gessler została babcią w 2020 roku. Jej córka, Lara Gessler urodziła córeczkę, która otrzymała oryginalne imię - Nena: „Mam ogromne "ale" do słowa "babcia". Wolę "grandmother" albo "abuela". Słowo "babcia" to takie skapcianienie”.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.