O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska zapozowała do świątecznego zdjęcia z ukochaną babcią!

Są do siebie podobne?

Olga Figaszewska 28 grudnia 2018 06:55

Święta Bożego Narodzenia to czas odpoczynku i refleksji. Uciekamy od codziennego pędu, by cieszyć się chwilą z najbliższymi. Wspólne kolędowanie, uśmiech i radość. Tak też wyglądały święta Anny, Klary i Roberta Lewandowskich, którzy magiczny ten magiczny okres spędzili w rodzinnym gronie. Trenerka podzieliła się również z internautami fotografią z ważną dla niej osobą! 

Anna Lewandowska na wspólnym zdjęciu z babcią

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia rodzina Lewandowskich spędziła w Polsce wraz z najbliższymi. Trenerka wyznała niedawno w rozmowie z Dzień Dobry TVN, jak spędzą ten magiczny czas:  „Zamykamy się na cztery dni, ja przygotowuję święta, mamy mi pomagają i te cztery dni są tylko dla nas. To jest dla nas bardzo ważny czas, co mnie bardzo cieszy, bo mój mąż zawsze czeka na te święta, na nalewkę mojej mamy, na posiedzenie, gitarę, kolędowanie”.

„U nas w tym roku dom pełen gości, pełen rodziny❤, a dzięki temu wiele historii, doświadczeń, opowieści, dużo śmiechu, kolęd, modlitwy ... i maaasa potraw 🙈😃 A Wam jak mijają święta?”, napisała Anna Lewandowska pod jednym z rodzinnych zdjęć na Instagramie. Na jednej z nich, uśmiechnięta pozuje z ukochaną babcią, panią Jolantą Krzywańską. Babcia trenerki skończyła 83 lata i łączy ją z wnuczką wspaniała relacja. W końcu miały dla siebie więcej czasu. Na co dzień nie mają wielu okazji, by się spotkać, ze względu na dzielące je kilometry.  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.