Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska spełniła swoje kolejne marzenie

Trenerka nie zwalnia tempa

Olga Figaszewska 20 grudnia 2018 09:55
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ten rok był dla niej niezwykle intensywny i pełen sukcesów! Anna Lewandowska zamyka go w wielkim stylu! Właśnie spełnia swoje kolejne marzenie! O czym mowa?

Anna Lewandowska otwiera kolejne kawiarnie!

Blog, strona dla mam, obozy treningowe i sklep internetowy... A teraz? Niedawno Anna Lewandowska otworzyła kawiarnię na warszawskim Wilanowie. Foods By Ann Healthy Store podbiło serca jej fanów. Nowe miejsce na mapie stolicy w krótkim czasie zyskało dużą popularność. Dlatego żona Roberta Lewandowskiego nie zamierza zwalniać tempa. Jak donosi Party.pl, trenerka wkrótce otworzy kolejne lokale. 

Okazuje się, że nastąpi to już z początkiem przyszłego roku. Pierwsza z sześciu kawiarni pojawi się w styczniu w Poznaniu. Kolejne w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie. I co jest niespodzianką, jeszcze jedna z nich pojawi się w lutym w Warszawie. We wszystkich punktach  Foods By Ann Healthy Store, znajdziecie w nich pyszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press. Nie zabraknie przekąsek i smakołyków Foods by Ann

Odwiedzicie kawiarnię Ani Lewandowskiej? My mocno kibicujemy jej w spełnianiu kolejnych marzeń!  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Getting ready for Christmas? Did you buy gifts 🎁? Did you decorate your Christmas tree? I am very curious how is it going??? I really cant wait for Christmas and joyful time with family ❤ And if you are in need for extra energy, drink some matcha tea! 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 Jak Wasza gotowość do świąt🎄😊? Wszystko już gotowe? Prezenty wybrane 🎁? Choinka już pięknie ubrana? Na jakim etapie jesteście, jestem bardzo ciekawa??? Ja czekam już jak na szpilkach na Święta i rodzinny, radosny czas ❤🎀🎄 ➡️✨Zaglądajcie na bloga✨, www.hpba.pl ➡️🎄🎅codziennie dodaje nowe, świąteczne przepisy (również znajdziecie te sprzed kilku lat w pliku Pdf) A tymczasem dałam się skusić na ciepłą herbatę, nietypową... bo to matcha. Słyszeliście o niej? posiada dużą ilość antyoksydantów: ✔️6.2 razy więcej niż w jagodach Goji ✔️7 razy więcej niż w ciemnej czekoladzie ✔️17 razy więcej niż w dzikich jagodach ✔️60.5 więcej niż w szpinaku Ceremonia picia herbaty w Japonii to wręcz rytuał, a że temat jest bliski mojemu sercu to tym bardziej uwielbiam ją pić ❤ #healthyplanbyann #annalewandowska #posituve #christmastime #photo @manuelpallhuber

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.