Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska spełniła swoje kolejne marzenie

Trenerka nie zwalnia tempa

Olga Figaszewska 20 grudnia 2018 09:55
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ten rok był dla niej niezwykle intensywny i pełen sukcesów! Anna Lewandowska zamyka go w wielkim stylu! Właśnie spełnia swoje kolejne marzenie! O czym mowa?

Anna Lewandowska otwiera kolejne kawiarnie!

Blog, strona dla mam, obozy treningowe i sklep internetowy... A teraz? Niedawno Anna Lewandowska otworzyła kawiarnię na warszawskim Wilanowie. Foods By Ann Healthy Store podbiło serca jej fanów. Nowe miejsce na mapie stolicy w krótkim czasie zyskało dużą popularność. Dlatego żona Roberta Lewandowskiego nie zamierza zwalniać tempa. Jak donosi Party.pl, trenerka wkrótce otworzy kolejne lokale. 

Okazuje się, że nastąpi to już z początkiem przyszłego roku. Pierwsza z sześciu kawiarni pojawi się w styczniu w Poznaniu. Kolejne w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie. I co jest niespodzianką, jeszcze jedna z nich pojawi się w lutym w Warszawie. We wszystkich punktach  Foods By Ann Healthy Store, znajdziecie w nich pyszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press. Nie zabraknie przekąsek i smakołyków Foods by Ann

Odwiedzicie kawiarnię Ani Lewandowskiej? My mocno kibicujemy jej w spełnianiu kolejnych marzeń!  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Getting ready for Christmas? Did you buy gifts 🎁? Did you decorate your Christmas tree? I am very curious how is it going??? I really cant wait for Christmas and joyful time with family ❤ And if you are in need for extra energy, drink some matcha tea! 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 Jak Wasza gotowość do świąt🎄😊? Wszystko już gotowe? Prezenty wybrane 🎁? Choinka już pięknie ubrana? Na jakim etapie jesteście, jestem bardzo ciekawa??? Ja czekam już jak na szpilkach na Święta i rodzinny, radosny czas ❤🎀🎄 ➡️✨Zaglądajcie na bloga✨, www.hpba.pl ➡️🎄🎅codziennie dodaje nowe, świąteczne przepisy (również znajdziecie te sprzed kilku lat w pliku Pdf) A tymczasem dałam się skusić na ciepłą herbatę, nietypową... bo to matcha. Słyszeliście o niej? posiada dużą ilość antyoksydantów: ✔️6.2 razy więcej niż w jagodach Goji ✔️7 razy więcej niż w ciemnej czekoladzie ✔️17 razy więcej niż w dzikich jagodach ✔️60.5 więcej niż w szpinaku Ceremonia picia herbaty w Japonii to wręcz rytuał, a że temat jest bliski mojemu sercu to tym bardziej uwielbiam ją pić ❤ #healthyplanbyann #annalewandowska #posituve #christmastime #photo @manuelpallhuber

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?