Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK
Z ŻYCIA GWIAZD

Beata Kozidrak przez wiele lat ukrywała rodzinny dramat. „Kiedy w nasze życie wdarł się nałóg...”

Wokalistka ujawniła prawdę w swojej autobiografii

Ksenia Krasko 20 kwietnia 2021 11:10
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK

Królowa polskiej sceny muzycznej, jak nazywana jest przez licznych fanów, już niedługo będzie obchodzić urodziny. Z tej okazji Beata Kozidrak postanowiła wydać autobiografię, a jej życie jest tak kolorowe, że książka ma szansę zostać bestsellerem. Z fragmentów, do których dotarły media wynika, że wydawnictwo może zaskoczyć nawet najwierniejszych wielbicieli liderki Bajmu. O ile zawodowo zawsze odnosiła sukcesy, o tyle w jej życiu prywatnym bywało różnie...

Biografia Beaty Kozidrak. Artystka ujawni osobiste sekrety

Autobiografia „Beata. Gorąca krew” trafi do sprzedaży już 4 maja, w dniu 61. urodzin uwielbianej artystki. „Moja pierwsza książka, której jestem autorką – właśnie trafiła do drukarni! Niebawem dotrze i do waszych domów. Ciekawa jestem, czy zaciekawi was moja historia”, zapowiedziała Beata Kozidrak na swoim Instagramie.

W książce znajdą się nieznane dotąd informacje z życia gwiazdy. „To nie będzie taka do końca autobiografia. [...] Jest taka dwuwarstwowość, powiedzmy. Jeden wątek jest prawie teraźniejszy. Jest to moment mojego rozwodu, bo w tym dniu się wydarzyły takie sytuacje, że ja musiałam to opisać. Na bazie tego będą moje wspomnienia, ale tylko moje”, tłumaczyła wokalistka w rozmowie z jednym z magazynów.

ZOBACZ: Beata Kozidrak na zdjęciu z córkami. Co za wspaniałe trio!

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, Warszawa, Dzień Dobry TVN, 18.03.2018 rok
Fot. Justyna ROJEK/East News

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, Warszawa, Dzień Dobry TVN, 18.03.2018 rok

Beata Kozidrak ukrywała rodzinny dramat. Dlaczego rozstała się z mężem?

Pierwsze fragmenty, do których dotarł magazyn Show, wskazują, że niektóre informacje mogą zaskoczyć wiernych fanów wokalistki. Beata Kozidrak przez długi czas ukrywała prawdę o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym, szczególnie jeśli chodzi o kulisy rozwodu z Andrzejem Pietrasem, z którym rozstała się w 2016 roku.

Artystka opowiedziała, co tak naprawdę doprowadziło do rozpadu małżeństwa. „Kiedy w nasze szalone, ale długo szczęśliwe życie, wdarł się nałóg, robiłam wszystko, aby pomóc Andrzejowi. To były dramatyczne chwile. Trudno do nich wracać, lecz jedno na pewno chcę zapamiętać: pełnoletnia córka stała się w tym czasie moją przyjaciółką i wielkim wsparciem”, cytuje fragment książki magazyn Show.

Swoje najsłynniejsze hity, czyli ballady, które nuci cały kraj, tworzyła właśnie po kłótniach z byłym mężem. „Gdyby zebrać moje teksty w jeden tom, stworzyłyby być może najwierniejszą biografię moich myśli i emocji”, wyznała liderka Bajmu. Jak dodała, były „świadkiem jej euforii, ale też trosk i problemów”.

Autobiografia Beaty Kozidrak. Opis książki

„Moim marzeniem było napisać książkę, ale nigdy nie miałam czasu, aby to zrobić. Gdy nadeszła pandemia i zamknięto nas w domach, pomyślałam że to jest właśnie ten czas. [...] To taki prezent dla siebie, ale również i dla Was, moi Kochani”, zapowiada wokalistka.

ZOBACZ: Powstanie film o życiu Beaty Kozidrak! Znamy pierwsze szczegóły

Jak czytamy w opisie autobiografii Beaty Kozidrak, będzie to „opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. [...] To również książka o przemianie: dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska. Beata odważnie odsłania też prywatne życie – pod nieustanną obserwacją paparazzich i plotkarskich mediów, pod presją sukcesu. Pewien kluczowy i brawurowo opisany dzień z życia Beaty jest klamrą jej opowieści. To dzień jej rozwodu”.

Fani artystki już nie mogą się doczekać premiery książki. 

Źródło: WP, Super Express, Empik

Beata Kozidrak wydaje autobiografię. Jak wiele zdradzi?

Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.