Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Ashton Kutcher upokarzał Demi Moore, kiedy byli małżeństwem...

„Pokazywał mi zdjęcia, które zrobił, gdy leżałam z głową w sedesie”

Weronika Kostyra 26 września 2019 11:14
Fot. East News

Autobiografia Demi Moore ujawniła wiele wstrząsających faktów ze swojego życia. Aktorka, która ma za sobą bardzo trudną przeszłość, opowiedziała o krzywdzie jaka spotkała ją ze strony matki-alkoholiczki, a także o licznych zdradach jej trzeciego męża, Ashtona Kutchera. Na jaw wychodzą kolejne szokujące fragmenty książki Inside Out.

Demi Moore oskarża Ashtona Kutchera

Demi Moore w dzieciństwie musiała zmagać się z alkoholizmem matki i ojczyma. Przeprowadzała się wielokrotnie i całe życie szukała miłości i akceptacji. Kiedy miała zaledwie 15 lat została zgwałcona przez mężczyznę, który zapłacił jej matce za to 500 dolarów. Matka gwiazdy kilkukrotnie próbowała popełnić samobójstwo, co było jedną z największych traum Demi Moore.

Bardzo skrzywdził ją też Ashton Kutcher. Mimo że początkowo małżeństwo z młodszym aktorem dodało jej energii i nadziei na przyszłość, z czasem stało się jednak pasmem upokorzeń i powodem pogłębienia się jej problemów z uzależnieniami. Niestety aktor zdradzał żonę oraz nakłaniał ją seksu w trójkącie.

Ujawnienie tych informacji w książce Inside Out jest bardzo trudne dla Ashtona Kutchera i jego rodziny. Aktor ze względu na nich powstrzymuje się przed komentowaniem całej sprawy. „Już miałam nacisnąć przycisk i opublikować naprawdę wrednego tweeta. Wtedy zobaczyłem mojego syna, córkę i żonę, i usunąłem go”, napisał na Twitterze. Pojawiają się za to kolejne oskarżenia. Chodzi o zdjęcie, które Kutcher opublikował na Twitterze w 2009 roku. Przedstawia ono Demi Moore pochylająca się w samej bieliźnie. Podpisał je: „Ciii, nie mów żonie”. Aktorka napisała, że „to, co Ashtonowi wydawało się dobrym żartem, dla niej było upokarzające”. Ówczesny mąż gwiazdy bronił się, że zdjęcie opublikował za jej zgodą. Dodatkowo była ona podobo ubrana w strój kąpielowy, a nie bieliznę. „Cofnijmy się. To było bikini, a nie bielizna, więc ludzie mogli być zdezorientowani. Prasowała mi spodnie. Brzmi dziwnie, ale byliśmy na plaży, a ona miała na sobie bikini i prasowała mi spodnie! Zrobiłem jej zdjęcie i zapytałem ją, czy mogę je opublikować. A potem to zrobiłem. To dobry tyłek - to naprawdę dobry tyłek. I ludzie to widzieli. Można to było zobaczyć na plaży”, tłumaczył.

Demi Moore wyznała, że Ashton Kutcher robił jej zdjęcia, kiedy była pijana. Sam wcześniej namawiał ją do picia. „To było (...) mylące. Ashton zachęcał mnie do pójścia w tym kierunku. Kiedy jednak przeholowałam, pokazywał mi zdjęcia, które zrobił poprzedniej nocy, gdy leżałam z głową w sedesie”, opowiedziała.

Początkowo Ashton Kutcher nie miał podobno żalu do byłej żony za ujawnianie jego błędów z przeszłości. „Wiedział, że ujrzą one światło dzienne. Do dziś ma w stosunku do niej ciepłe uczucia i nie jest zły. Wie, że to punkt widzenia Demi i wie, że miała ona trudne dzieciństwo”, podaje USWeekly. W miarę publikacji kolejnych informacji staje się jednak coraz bardziej nerwowy. 

Demi Moore, Inside Out

Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!