Stweardessa
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

"Była arabską stweardesą" - nowy książkowy hit już dostępny!

Książka autora bestselleru "Jak podrywają szejkowie".

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 4 listopada 2019 13:57
Stweardessa
Fot. materiały prasowe

Poznaliście już wstrząsającą historię Polki, która pracowała w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych? Gwarantujemy, że dostarczy wam mnóstwo emocji!  

"Była arabską stweardesą" to historia o kobiecie, dla której praca w arabskich liniach lotniczych miała być spełnieniem marzeń. Niestety, okazała się horrorem, którego nie miała prawa się spodziewać. Dużą rolę odgrywa w tym bogaty mężczyzna, w którego pułapkę wpada stewardesa. Intrygi, wyuzdane żądze i seria tajemniczych samobójstw to tylko niektóre sytuacje, z którymi będzie musiała się zmierzyć. Czy zdoła sobie poradzić? Koniecznie przeczytajcie!

Kim jest autor książki?

Marcin Margielewski to utalentowany dziennikarz, który ma doświadczenie radiowe, prasowe i telewizyjne. Pracował dla mediów takich jak: "Maxim", "CKM", "Super Express", Gazeta.pl, TVP czy Polsat Café.  Był także dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając w takich krajach jak Wielka Brytania, Dubaj, Kuwejt czy Arabia Saudyjska. Znany jest jako autor książkowego hitu "Jak podrywają szejkowie".

Stweardessa
Fot. materiały prasowe

"Była arabską stweardesą" - fabuła

Stewardesa, zwierzając się Marcin Margielewskiemu, odkrywa przed nami nieznany dla Europejczyków świat. Posiadanie kilku żon w domach na pustynnych przedmieściach, przemoc fizyczna i decydowanie o ich losie...  Oprawca głównej bohaterki stosuje jednak inną taktykę. Jako bogaty, wpływowy człowiek nie chce zostawiać śladów. Zadaje cierpienie psychiczne, które o wiele ciężej jest udowodnić. Zresztą, jego ofiary i tak boją się o tym mówić. Z wyjątkiem naszej bohaterki...

"Czasem wolałabym, żeby Mohammed był prostym, stereotypowym Arabem. (...) Czasami naprawdę wolałam, żeby mnie bił. Siniaki znikają znacznie szybciej niż rysy na psychice"

Czy z takiego piekła da się uciec? Jakie inne sekrety kryje arabski świat? I jak wygląda praca w jednej z najlepszych linii lotniczych, którą latają bogaci szejkowie? Trzymającą w napięciu historię poznacie w książce "Była arabską stweardesą"!

Materiał powstał z udziałem marki Prószyński i S-ka.

TAGI #książka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.