Którą parę lubicie najbardziej?

Adrianna Olejnik 1 września 2020 12:51
Materiał partnera

Tysiące tematów i zaproszonych gości, setki osób zaangażowanych w produkcję programu i wreszcie wyjątkowi prowadzący - to dzięki nim Polacy pokochali poranki z "Pytaniem na śniadanie", które towarzyszy im już od 18 lat! Z tej okazji magazyn Viva zaprosił gospodarzy programu do wzięcia udziału w jubileuszowej sesji zdjęciowej. 

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz... nowi prowadzący! W tej roli zadebiutuje Kasia Cichopek, którą wesprze Maciej Kurzajewski, wracającego do programu po dekadzie. Choć każdy ma z pewnością swoją ulubioną parę, musimy przyznać, że na zdjęciach wszyscy wyglądają olśniewająco!

1/6
pytanie na śniadanie
Copyright @Waldemar Kompała
1/6

Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki oraz Marzena Rogalska - doświadczeni prowadzący. Obok nich Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - nowa para gospodarzy programu.

2/6
pytanie na śniadanie
Copyright @
2/6

Tomasz Kammel, Tomasz Wolny, Marcelina Zawadzka. W głębi Aleksander Sikora, a na pierwszym planie Małgorzata Tomaszewska.

3/6
pytanie na śniadanie
Copyright @Waldemar Kompała
3/6

Nowa para prowadzących: Maciej Kurzajewski (powrócił do tej roli po 10 latach) oraz Katarzyna Cichopek, dla której praca w programie to zupełnie nieznane dotąd doświadczenie.

4/6
pytanie na śniadanie
Copyright @Waldemar Kompała
4/6

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny.

5/6
pytanie na śniadanie
Copyright @Waldemar Kompała
5/6

Wszystkie prowadzące program: Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska, Kasia Cichopek, Marzena Rogalska i Małgorzata Tomaszewska.

6/6
pytanie na śniadanie
Copyright @Waldemar Kompała
6/6

Wszyscy prowadzący program: Tomasz Kammel, Maciej Kurzajewski, Łukasz Nowicki, Tomasz Wolny oraz Aleksander Sikora.

Materiał powstał we współpracy z TVP

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.