Którą parę lubicie najbardziej?

Adrianna Olejnik 1 września 2020 12:51
Materiał partnera

Tysiące tematów i zaproszonych gości, setki osób zaangażowanych w produkcję programu i wreszcie wyjątkowi prowadzący - to dzięki nim Polacy pokochali poranki z "Pytaniem na śniadanie", które towarzyszy im już od 18 lat! Z tej okazji magazyn Viva zaprosił gospodarzy programu do wzięcia udziału w jubileuszowej sesji zdjęciowej. 

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz... nowi prowadzący! W tej roli zadebiutuje Kasia Cichopek, którą wesprze Maciej Kurzajewski, wracającego do programu po dekadzie. Choć każdy ma z pewnością swoją ulubioną parę, musimy przyznać, że na zdjęciach wszyscy wyglądają olśniewająco!

1/6
pytanie na śniadanie
Copyright @Waldemar Kompała
1/6

Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki oraz Marzena Rogalska - doświadczeni prowadzący. Obok nich Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - nowa para gospodarzy programu.

2/6
pytanie na śniadanie
Copyright @
2/6

Tomasz Kammel, Tomasz Wolny, Marcelina Zawadzka. W głębi Aleksander Sikora, a na pierwszym planie Małgorzata Tomaszewska.

3/6
pytanie na śniadanie
Copyright @Waldemar Kompała
3/6

Nowa para prowadzących: Maciej Kurzajewski (powrócił do tej roli po 10 latach) oraz Katarzyna Cichopek, dla której praca w programie to zupełnie nieznane dotąd doświadczenie.

4/6
pytanie na śniadanie
Copyright @Waldemar Kompała
4/6

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny.

5/6
pytanie na śniadanie
Copyright @Waldemar Kompała
5/6

Wszystkie prowadzące program: Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska, Kasia Cichopek, Marzena Rogalska i Małgorzata Tomaszewska.

6/6
pytanie na śniadanie
Copyright @Waldemar Kompała
6/6

Wszyscy prowadzący program: Tomasz Kammel, Maciej Kurzajewski, Łukasz Nowicki, Tomasz Wolny oraz Aleksander Sikora.

Materiał powstał z udziałem z TVP

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.