Maciej Kurzajewski
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Maciej Kurzajewski opublikował zdjęcia z synem i wnuczką. Specjalnie dla nich poleciał do Włoch

Laura skończyła roczek

Karol Sowa 5 marca 2024 10:06
Maciej Kurzajewski
Fot. VIPHOTO/East News

Mija już rok, odkąd Maciej Kurzajewski pierwszy raz został dziadkiem. Teraz słynny prezenter postanowił uczcić urodziny swojej ukochanej wnuczki. Ulubieniec publiczności odwiedził pociechę we Włoszech, bo to właśnie tam jest wychowywana. Dziennikarz w mediach społecznościowych zamieścił piękne zdjęcia. 

Maciej Kurzajewski został dziadkiem

Obecnie Maciej Kurzajewski przeżywa najwspanialszy czas w życiu. Prezenter jest szczęśliwym partnerem, ojcem oraz dziadkiem. Przypomnijmy, że starszy z jego synów (Franciszek, który na co dzień mieszka we Włoszech) rok temu powitał na świecie córkę — Laurę. Dziennikarz nie krył wówczas radości i niemal od razu chciał odwiedzić swoją wnuczkę. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Produkcja M jak miłość  w poruszający sposób pożegna Andrzeja Precigsa

Maciej Kurzajewski
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Maciej Kurzajewski opublikował w sieci zdjęcia z wnuczką

Z ostatniej relacji, jaką ulubieniec publiczności opublikował w sieci, wynika, że jego wnuczka obchodziła pierwsze urodziny. Maciej Kurzajewski nie krył radości i dumy. Z tego powodu podzielił się z fanami pięknymi, rodzinnymi kadrami. 

Na fotografiach, które zostały zamieszczone w mediach społecznościowych, widzimy, że prezenter wraz z 27-letnim synem i wnuczką odkrywali malownicze miejsca we Włoszech. Fanów jednak zelektryzowało zdjęcie, w którym możemy zobaczyć kawałek głowy solenizantki ozdobioną srebrną koroną z napisem: „Urodzinowa dziewczyna".

W komentarzach nie zabrakło pięknych i ciepłych słów od internautów. 

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyjęła zaproszenie do "Tańca z Gwiazdami" za namową bliskiej osoby

Maciej Kurzajewski
Fot. VIPHOTO/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.