Katarzyna Cichopek, Andrzej Precigs, maj 2003
Fot. Mikulski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Produkcja M jak miłość  w poruszający sposób pożegna Andrzeja Precigsa

"Przygotujcie serca", pisze Katarzyna Cichopek

Olga Figaszewska 4 marca 2024 17:53
Katarzyna Cichopek, Andrzej Precigs, maj 2003
Fot. Mikulski/AKPA

Andrzej Precigs odszedł 26 sierpnia 2023 roku. Aktora pożegnała rodzina, przyjaciele i wierni fani. Od wielu lat wcielał się w rolę Zbigniewa Filarskiego w serialu M jak miłość. W poniedziałek, 4 marca widzowie obejrzą odcinek, w którym produkcja pożegna Andrzeja Precigsa. "Przygotujcie serca na wyjątkowo wzruszający odcinek i kulisy serialu", napisała Katarzyna Cichopek. 

Produkcja M jak miłość żegna Andrzeja Precigsa

Uwielbiany aktor, wspaniały człowiek, przyjaciel. Kilka miesięcy temu wiadomość o śmierci Andrzeja Precigsa wszystkich poruszyła. Choć na swoim koncie miał wiele fantastycznych kreacji, fani pokochali go przede wszystkim za role w M jak miłość. Z serialem był związany przez 23 lata, gdzie wcielał się w postać Zbyszka Filarskiego, ojca Kingi (w tej roli Katarzyna Cichopek).  

Andrzej Precigs od początku cieszył się sympatią widzów, a także całej ekipy. Wszyscy mocno przeżyli jego stratę i nie mogą pogodzić się z przedwczesnym odejściem aktora. W poruszających słowach serialowego tatę kilka miesięcy żegnała Katarzyna Cichopek. Andrzej Precigs był jej niezwykle bliski, od pierwszego dnia zdjęciowego wspierał ją i otaczał ojcowską opieką. Znali się od 23 lat i przyjaźnili. „Zawsze byłeś obok, z otwartym sercem. Chciałbym Ci podziękować za każdą chwilę i rozmowę, które mieliśmy. Moje serce jest w żałobie. Będę tęskniła”, pisała.

Czytaj też: Wanda Marzec jest córką znanej aktorki. Ma zaledwie szesnaście lat, a już odniosła wielki sukces!

Fot. Piętka Mieszko / AKPA

Andrzej Precigs, 24.11.2018

Poruszający odcinek w M jak miłość. Katarzyna Cichopek o pożegnaniu Andrzeja Precigsa

Teraz wiadomo, że produkcja przygotowała specjalny odcinek, w którym w poruszający sposób żegna aktora. „Dziś wieczorem na ekranie żegnamy naszego przyjaciela Andrzeja Precigsa. Zapraszamy na wzruszający odcinek #MjakMiłość i specjalny odcinek Kulis”, zapowiadano na instagramowym profilu M jak  miłość. Odcinek zostanie wyemitowany 4 marca w TVP2. Mężczyzna umrze w drodze do szpitala umrze w karetce, w drodze do szpitala. Lekarzom nie uda się go uratować. „Nie mogę uwierzyć, że ojca tak nagle już nie ma”, powie Kinga Zduńska po otrzymaniu informacji o śmierci taty.  

„Kochani, dziś wieczorem pożegnamy na ekranie serialowego Zbyszka Filarskiego i naszego serdecznego przyjaciela Andrzeja Precigsa. Przygotujcie serca na wyjątkowo wzruszający odcinek i kulisy serialu”, pisała Katarzyna Cichopek, czyli serialowa córka Filarskiego. 

Sprawdź też: Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyjęła zaproszenie do "Tańca z Gwiazdami" za namową bliskiej osoby

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.