Fot. Podlewski / AKPA
o niej jest głośno

Wanda Marzec jest córką znanej aktorki. Ma zaledwie szesnaście lat, a już odniosła wielki sukces!

Młodziutka gwiazda pracowała z mamą na planie "Rojst Millenium"

Marcjanna Maryszewska 4 marca 2024 12:05
Fot. Podlewski / AKPA

Ma niespełna szesnaście lat, a już stawia odważne kroki w świecie aktorstwa! Wanda Marzec to owoc miłości Magdaleny Różczki z Michałem Marcem — aktorka wychowuje również dwójkę dzieci ze związku z Janem Holoubkiem. Dwa tygodnie temu panie zjawiły się razem na premierze trzeciego sezonu serialu "Rojst", w którym nastolatka otrzymała swój pierwszy poważny angaż.

Kim jest Wanda Marzec? Młodziutka aktorka pracowała z mamą na planie "Rojst Millenium"

Wanda Marzec bez wątpienia odziedziczyła talent po słynnej mamie. Widzowie mieli okazję poznać bliżej jej kunszt aktorski w trzecim sezonie "Rojsta" wyreżyserowanego przez ojczyma nastolatki, Jana Holoubka. Wcześniej, jako kilkuletnia dziewczynka pojawiła się w fabularyzowanym dokumencie "Pocztówka z republiki absurdu", również w reżyserii partnera jej mamy.

Magdalena Róźczka nie chciała początkowo, by jej najstarsza pociecha poszła tą samą drogą. Dziś jednak pozwala jej realizować własne marzenia i stara się nie myśleć o przyszłości, a żyć "tu i teraz". Jest przekonana, że Wanda świetnie poradzi sobie w zawodzie aktorki. Nastolatka może liczyć na wsparcie mamy, a także ojczyma i przyrodniego rodzeństwa. "Ważne jest dla mnie, że kocham, i to daję córkom każdego dnia. Myślę, że to buduje ich pewność siebie, odwagę" — wyznała w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Magdalena Różczka, "Rojst Millenium" - premiera serialu Netflix

Magdalena Różczka,
Fot. Podlewski/AKPA

W lutym 2024 r. Magdalena Różczka i jej nastoletnia córka pojawiły się razem na premierze trzeciego sezonu serialu "Rojst". Aktorki prezentowały się wspaniale, a Wanda wyrosła na piękną, młodą kobietę. Jej mama udzieliła niedawno wywiadu Wysokim Obcasom, w którym powiedziała o swoich odczuciach z pracy z nastolatką. Okazuje się, że na planie nie brakowało trudnych emocji.

CZYTAJ TAKŻE: Synowie Artura Żmijewskiego opowiedzieli o relacji z ojcem. Obaj mają artystyczne zainteresowania

"Bardzo dobrze nam się razem pracowało. Tylko jedna smutna scena mnie zupełnie rozmontowała, nie mogłam przestać płakać. Po raz pierwszy przy tym projekcie znalazłam się w sytuacji, kiedy musiałam wyjść z planu i mieć zmyty makijaż, bo tak strasznie się popłakałam. Potrzebowałam wziąć kilka oddechów i odciąć się od tego, co grałam. Wszystko mi się wymieszało, dopuściłam prawdziwe uczucia i nie mogłam ich z siebie wyrzucić" — wyznała Magdalena Róźczka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @marzec.wanda

Wanda Marzec jest córką znanej aktorki. Relacje z Magdaleną Różczką

W drugiej połowie czerwca córka Magdaleny Różczki skończy szesnaście lat. To najstarsza pociecha aktorki — oprócz niej wychowuje dwójkę młodszych dzieci ze związku z Janem Holoubkiem. Niewykluczone, że i one kiedyś zapragną zasmakować aktorstwa, a ich drogi z rodzicami będą przeplatać się również na płaszczyźnie zawodowej. Mama Wandy dopiero z czasem przekonała się do łączenia domu z pracą. Woli jednak rozgraniczać życie prywatne od zawodowego i skrupulatnie planuje swój czas.

Wiele lat temu musiała dokonać ważnych życiowych wyborów, aby dziś czuć się spełnioną mamą, partnerką i aktorką. I niczego nie żałuje, jak mówiła Wysokim Obcasom: "Piętnaście lat temu podjęłam decyzję, że przestaję grać w teatrze, i poza jednym wyjątkiem ściśle się tego trzymam. Po prostu nie chcę przegapić dzieciństwa moich dzieci. Chcę być z nimi wieczorami, usypiać je, czytać im bajki, śpiewać kołysanki, drapać po pleckach. Robię te wszystkie rzeczy każdego dnia, o ile nie jestem na planie. Dobrze mi z tym". 

SPRAWDŹ: Łączy karierę z byciem mamą. Magdalena Różczka przyznaje, że macierzyństwo to najważniejsza rola jej w życiu

Wanda Marzec, dla której mama lata temu zrezygnowała z części zobowiązań zawodowych, dopiero stawia pierwsze kroki w świecie aktorstwa. Niewątpliwym ułatwieniem w karierze może być fakt, iż nie nosi nazwiska swojej znanej aktorki. Życzymy wielu sukcesów i szczęścia!  

Wanda Marzec, "Rojst Millenium" - premiera serialu Netflix

Wanda Marzec,
Fot. Podlewski/AKPA

[Tekst opublikowany na Viva Historie 09.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.