TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski skradli całe show! Wszyscy patrzyli tylko na nich

Zachwycają na wspólnych zdjęciach

Olga Figaszewska 17 marca 2024 09:46
TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała

W sobotę, 16 marca odbył się kameralny pokaz nowej kolekcji Violi Piekut. Na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd! Wśród nich pojawili się dawno niewidziani Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Para skradła całą uwagę fotoreporterów. Jak się prezentowali?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zachwycają na pokazie mody

Od kilku tygodni Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie pojawiali się na oficjalnych galach. Tym razem zrobili wyjątek, zakochani zadali szyku na pokazie kolekcji Violi Piekut. Kameralne wydarzenie zgromadziło plejadę polskich gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. Beata Tadla, Paulina Krupińska, Agnieszka Hyży, Anita Sokołowska czy Marcelina Zawadzka.

Czytaj też: Joanna Kulig uchyliła rąbka tajemnicy. Życie dzieli między dwoma krajami

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski skradli uwagę fotografów. Aktorka zaprezentowała się z krótkiej, czerwonej kreacji z kwiatową ozdobą na ramieniu. Całą stylizację uzupełniały delikatne dodatki. Z kolei dziennikarz postawił na czarny garnitur. Zakochani chętnie pozowali do wspólnych zdjęć  i zarażali pozytywną energią. 

Aktorka zamieściła w sieci wpis, w którym opisała atmosferę niezwykłego wieczoru i podziękowała Violi Piekut za lata współpracy. "Wow! Dziś chcemy pokazać naszą wielką dawkę uwielbienia dla utalentowanej @violapiekut 🌟🎉 Gratulujemy Violu wspaniałego pokazu i niesamowitego talentu! Dziękuję za lata współpracy i za nasze wszystkie szybkie modowe akcje", czytamy. 

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Kameralny pokaz najnowszej kolekcji Violi Piekut, 2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Kameralny pokaz najnowszej kolekcji Violi Piekut, 2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ruszają ze wspólnym projektem

Po zmianach w stacji TVP, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przestali prowadzić Pytanie na śniadanie. Za pośrednictwem mediów społecznościach żegnali się z widzami i dziękowali za cudowną współpracę z ekipą programu.

„Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program „Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi. Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy i za Telekamerę. Życzymy powodzenia nowym prowadzącym”, pisali.  

Czytaj też: Grażyna Torbicka zadała szyku na gali. To prawdziwa ikona stylu! 

Wielu zastanawiało się, jak będzie wyglądała ich zawodowa ścieżka. Aktorka cały czas pojawia się w serialu M jak miłość, gdzie wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Tymczasem dziennikarz jest związany z redakcją TVP Sport. Zakochani postawili też na wspólny projekt. 21 marca 2024 roku startują z własnym wideo podcastem. „Uwaga, uwaga‼️ Startujemy z podcastem »Serio?«! Premierowy odcinek naszego video podcastu w najbliższy czwartek, ale nasz kanał YouTube już czeka na Wasze subskrypcje! Na początek opowiemy o sobie. Sami z niecierpliwością czekaliśmy na tę rozmowę. Nie będziemy jednak sami, naszym gościem będzie… Tę wiadomość podrzucimy Wam w weekend, a może zgadniecie, kogo zaprosiliśmy do rozmowy? Łapcie link do kanału »Serio?« na YouTube i odwiedzajcie instagramowe konto »Serio?«, a będziecie na bieżąco ze wszystkim! Serio? No, bardzo serio! Do usłyszenia i zobaczenia! Kasia & Maciek"”, zapowiadają.  

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Kameralny pokaz najnowszej kolekcji Violi Piekut, 2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.