Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, TVP, Viva! 17/2020
Fot. Waldemar Kompała
tylko w vivie!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pierwszy raz o roli prowadzących Pytanie na śniadanie

„Musiałam dać sobie chwilę, by wyjść z szoku i wykrztusić, że oczywiście się zgadzam”

Redakcja VIVA! 1 września 2020 14:01
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, TVP, Viva! 17/2020
Fot. Waldemar Kompała

Osiemnaście lat minęło jak jeden dzień”, śpiewali podczas sesji do VIVY! prowadzący „Pytania na śniadanie”. I choć trudno w to uwierzyć, mieli rację. Dokładnie 2 września 2002 roku zadebiutował na szklanym ekranie  ulubiony poranny program widzów Dwójki. Pierwszy raz z publicznością przywitali się wtedy Grażyna Bukowska i Tadeusz Sznuk, ale do dziś przez studio przy Woronicza przewinęło się aż 80 prowadzących! A to nie koniec niespodzianek…  Do ekipy „Pytania na śniadanie” w TVP2 dołączył nowy duet prowadzących!

18-lecie Pytania na śniadanie i nowy duet prowadzących

Żaden jubileusz nie może obejść się bez prezentów! Redakcja „Pytania na śniadanie” wie o tym doskonale i dlatego już we wrześniu na antenie Dwójki „Dzień dobry państwu” będą mówić także Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Dla nowego duetu prowadzących, który oficjalnie prezentujemy jako pierwsi, taka szansa była ogromną niespodzianką.

„Program znam doskonale z pozycji widza i gościa, ale nie spodziewałam się propozycji dołączenia do grona jego gospodarzy. Telefon z produkcji totalnie mnie zaskoczył. Musiałam dać sobie chwilę, by wyjść z szoku i wykrztusić, że oczywiście się zgadzam”, powiedziała Katarzyna Cichopek, której obecność na planie sesji do VIVY! była tajemnicą do ostatniej chwili.

Nie mniejsze emocje wzbudziło pojawienie się na planie Macieja Kurzajewskiego, który wrócił do prowadzenia „Pytania na śniadanie” niemal po dekadzie przerwy.

„Zawsze należy mieć tremę, ale nie da się ukryć, że w studiu telewizyjnym czuję się jak ryba w wodzie. Szczególnie gdy program jest na żywo. Nie mam też problemów ze wstawaniem, więc budzik na piątą mnie nie przeraża. A i dużą dozę spokoju daje mi to, że u mojego boku pojawi się Kasia. Mieliśmy już okazję współpracować i to jest niezwykle mądra i pozytywna osoba. Taka, którą widzowie kupują po kilkudziesięciu sekundach na ekranie. A gdyby przypadkiem miała problem z porannym wstawaniem, to mogę obiecać, że będę do niej dzwonić zaraz po swoim budziku”, oświadczył Maciej Kurzajewski, oddzwaniając do mnie zaraz po wieczornym treningu.

Urodzinowy upominek dla widzów można uznać za rozpakowany!

Cały materiał i nowy numer VIVY!  dostępny w punktach sprzedaży w całej Polsce od 3 września, a także na stronie hitsalonik.pl.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, TVP, Viva! 17/2020, okładka
Fot. Waldemar Kompała

Co jeszcze w nowej VIVIE! 17/2020?

Niezwykła sesja i rozmowy z prowadzącymi Pytanie na śniadanie. Program ma już 18 lat!

TVP, Viva! 17/2020, Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki, Maciej Kurzajewski, Marzena Rogalska, Katarzyna Cichopek
Fot. Waldemar Kompała

Księżniczka Wiktoria i Daniel Westling. Wszystko zaczęło się na siłowni. Dziś tworzą zgrane małżeństwo, choć mało kto wróżył im happy end.

Księżniczka Wiktoria i Daniel Westling
Fot. Elisabeth Toll/Kungl. Hovstaterna/Royal Court of Sweden


Odeszła artystka, która mogła porwać publiczność, śpiewając tylko tabliczkę mnożenia. Charyzmatyczna, niepokorna, trudna we współpracy, niepowtarzalna - Ewa Demarczyk.

Ewa Demarczyk
Fot. Harry Weinberg/FOTONOVA/East News

Kasia Cerekwicka o samotnej czterdziestce, dojrzałości, nowej płycie i o miłości, której nie można szukać na siłę.

Kasia Cerekwicka, Viva! 17/2020
Fot. Iza Grzybowska

A także:  „Because I’m Amish...”. Co naprawdę kryje się za lakoniczną odpowiedzią członków hermetycznej wspólnoty amiszów?
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?