Maciej Zień, VIVA! styczeń 2018, main topic
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
NOWY NUMER

TYLKO U NAS! Maciej Zień po raz pierwszy ujawnia nieznane kulisy rozstania z mężem!

Damian Duda 25 stycznia 2018 08:55
Maciej Zień, VIVA! styczeń 2018, main topic
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 

Maciej Zień miał wszystko — piękne atelier, bogate klientki i karierę, której zazdrościła mu cała branża. Stracił to w ułamku sekundy i, jak twierdzi, w ogóle tego nie żałuje. W najnowszej VIVIE! Maciej Zień po raz pierwszy rozlicza się z przeszłością. Jedno jest pewne: takiego wywiadu jeszcze nie było! Co ceniony projektant opowiedział Katarzynie Zwolińskiej o swoim małżeństwie? Sprawdź! 

 

Zobacz też: „Miewałem stany depresyjne’’. TYLKO U NAS! Maciej Zień rozlicza się z przeszłością!

Maciej Zień w VIVIE! 

– Pobyt w Brazylii zaowocował nie tylko przemyśleniami na temat życia, ale też małżeństwem. 

W Rio poznałem mojego męża Antonia. To była wielka miłość.

 

– Tylko krótkotrwała.

Moje życiowe doświadczenia pokazują, że nic nie jest nam dane raz na zawsze. Wtedy była wielka. 

 

– W książce napisałeś: „Wszystko jest po coś. Także moje krótkie i dramatycznie zakończone małżeństwo. Nie uchronimy się przed popełnianiem głupot”. Twoje małżeństwo było głupotą? 

Nie powinienem nazwać małżeństwa z Antoniem głupotą. Przepraszam za to. To był wspaniały, zwariowany czas. Wtedy tego potrzebowałem, Antek najwyraźniej również. Teraz mamy ze sobą dobry kontakt i nikt do nikogo nie ma pretensji, że tak się to wszystko potoczyło. 

 

Maciej Zień, VIVA! styczeń 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Maciej Zień w sesji dla VIVY!, styczeń 2018 r. 

 

– Teraz już wiesz, jak to jest mieć męża.

Jako jeden z niewielu mężczyzn orientacji homoseksualnej mam ten przywilej, że wiem, jak to jest być w związku małżeńskim. Jestem spełnionym, zrealizowanym mężczyzną, nie mam żadnych problemów ze swoją seksualnością. Jednak tak jak w książce napisałem: „Wyciągnąłem wnioski z różnych rzeczy, które mi się przytrafiły, i dzisiaj bardzo mocno wierzę, że pewnych błędów nie popełnię już nigdy”.

 

– Drugi raz się nie ożenisz…

O ożenku mogę pomyśleć, natomiast wyjść ponownie za mąż nie planuję. I nigdy już nie będę miał dużej firmy i wspólników. Zamknąłem ten rozdział w moim życiu. Załatwiłem wszelkie formalności i w końcu jestem wolny. Mam stałe grono klientek, współpracuję z gwiazdami. Moją muzą zawsze była i jest Aneta Kręglicka, dołączyła do niej Kasia Warnke. Ubieram Grażynę Szapołowską, Maję Ostaszewską, Danutę Stenkę. One wolą tak, jak jest teraz. Doceniają kameralny charakter atelier. Czują się tu swobodnie. Czasami wpadają tak po prostu na kawę czy lampkę szampana. Tu zapraszam je do mojego świata. Nikogo nie udaję. I w końcu rozumiem, że najważniejszy jestem ja i jakość mojej twórczości, a nie to, ile kolekcji wypuszczę i ile projektów zrobię.

 

Cała rozmowa Katarzyny Piątkowskiej z Maciejem Zieniem do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który jest dostępny w sprzedaży od czwartku, 25 stycznia, w całej Polsce. Co jeszcze w nowej VIVIE!? 

VIVA! 2/2018

KATARZYNA DOWBOR o wielkim sukcesie, jakim okazał się program „Nasz nowy dom’’ oraz o tym, jaka jest, kiedy wyłączają się kamery. Miał wszystko. Piękne atelier, bogate klientki i karierę, której zazdrościli mu wszyscy. Tylko w VIVIE! MACIEJ ZIEŃ rozlicza się z przeszłością. IVANKĘ TRUMP i DONALDA TRUMPA łączy szczególna więź. Czy córeczka tatusia zostanie pierwszą kobietą prezydentem USA? On — znany raper. Ona — aktorka, córka Małgorzaty Braunek. ORINA KRAJEWSKA i PIOTR „VIENIO’’ WIĘCŁAWSKI zdradzają, jak wygląda życie dwojga artystów oraz co tak naprawdę stanowi fundament ich związku.

 

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018, okładka
Fot. Iza Grzybowska

 

Zobacz też: „Zawsze mówiłem, że kocham jak wariat, na zabój’’. Eryk Lubos po raz pierwszy o miłości EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.