Hanna Lis, Viva! 2013
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Hanna Lis po rozstaniu z mężem rozpoczyna nowe życie! Dziennikarka zdradziła swoje plany na przyszłość!

Olga Figaszewska 29 stycznia 2018 11:00
Hanna Lis, Viva! 2013
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Tydzień temu media obiegła informacja o ich rozstaniu. Po dziesięciu wspólnie przeżytych latach, Hanna i Tomasz Lisowie, postanowili zacząć wszystko od początku. Chociaż decyzja należała do najtrudniejszych w ich życiu, niczego nie żałują. Jak donosi jeden z tygodników, dziennikarka ma już optymistyczne plany na przyszłość! O czym mowa?

Zobacz też: Hanna i Tomasz Lisowie przez lata tworzyli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Poznaj niezwykłą historię ich miłości!

Rozstanie Hanny i Tomasza Lisów

Jak donosił magazyn Flesz, Hanna i Tomasz Lisowie rozstali się po dziesięciu wspólnie przeżytych latach. Nie mieszkają już razem. Dziennikarka niedawno wyprowadziła się z ich wspólnego dom u w Konstancinie. Już przed świętami podęła decyzję o zamieszkaniu w centrum Warszawy. Jak twierdzą ich znajomi, para pozostaje w przyjacielskich stosunkach.

Hanna Lis nie skomentowała jednak tych informacji. Poproszona o rozmowę na ten temat, odpowiedziała: „Nie komentuję życia prywatnego”. Podobno para nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. Jednak jak donoszą znajomi pary w tygodniku „Party”, dziennikarka niczego nie żałuje i ma już konkretną wizję swojej przyszłości.

Polecamy też: Po 10 latach małżeństwa Hanna i Tomasz Lisowie rozstali się! Dlaczego?

Hanna Lis po rozstaniu z mężem. Jakie ma plany na przyszłość?

Również w zawodowym życiu Hanny Lis dokonuje się właśnie rewolucja. Dziennikarka już wczesną wiosną zostanie prowadzącą nowego programu Polsat Cafe. Według informacji magazynu „Party” będzie miał on charakter talk-show. Hanna Lis poprowadzi rozmowy z zaproszonymi gośćmi ze świata polityki, ale też kultury i show-biznesu. „Hanna jest bardzo zadowolona, że nie będzie musiała pracować w newsroomie ani robić programów lifestyle’owych, w których nie czuje się najlepiej. Kocha wywiady i potrafi przepytać zarówno celebrytę, jak i znajomego polityka”, zdradził magazynowi znajomy prezenterki.

Z pewnością w nowej roli znajomość świata show-biznesu będzie pomocna. Przez wszystkie lata poznała jego cienie i blaski.

Zobacz też: Mama Hanny Lis została oszukana przez firmę telekomunikacyjną! Dziennikarka apeluje: „Chrońmy naszych Seniorów!”. Internauci ją wspierają!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.