Hanna Lis, Tomasz Lis, MT
Fot. VIVA!
Z ŻYCIA GWIAZD

Po 10 latach małżeństwa Hanna i Tomasz Lisowie rozstali się! Dlaczego?

Olga Figaszewska 22 stycznia 2018 10:30
Hanna Lis, Tomasz Lis, MT
Fot. VIVA!

Spekulacje na temat kryzysu w ich związku pojawiły się już trzy lata temu. Ale główni zainteresowani nigdy nie komentowali tych doniesień. Teraz okazuje się, że Hanna i Tomasz Lisowie postanowili się rozstać! Dlaczego podjęli taką decyzję?

 

Polecamy też: Hanna i Tomasz Lisowie przez lata tworzyli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Poznaj niezwykłą historię ich miłości!


 

Hanna i Tomasz Lis rozstali się! Dlaczego?

Jak donosi magazyn Flesz, Hanna i Tomasz Lisowie rozstali się. Po dziesięciu wspólnie przeżytych latach, para postanowiła dokonać w swoim życiu ważnych zmian.  Nie mieszkają już razem. Dziennikarka niedawno wyprowadziła się z ich wspólnego dom u w Konstancinie. Już przed świętami podęła decyzję o zamieszkaniu w centrum Warszawy. Jak twierdzą ich znajomi, para pozostaje w przyjacielskich stosunkach.

 

Hanna Lis nie skomentowała jednak tych informacji. Poproszona o rozmowę na ten temat, odpowiedziała: „Nie komentuję życia prywatnego”. Podobno para nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. Czy uda im się uratować małżeństwo?

 

Zobacz też: Poruszające wyznanie Hanny Lis o aborcji. „Moje obie ciąże były zagrożone, występowało zagrożenie życia matki. Wybór był natychmiastowy”

 

Związek Hanny i Tomasza Lisów

Ich ślub był prawdziwą sensacją. Hanna i Tomasz Lisowie pobrali się w tajemnicy w 2007 roku w Rzymie. Stworzyli szczęśliwą patchworkową rodzinę. Córki dziennikarki polubiły dzieci Tomasza Lisa.  Przez wiele lat byli dla siebie ogromnym wsparciem.

 

Hanna Lis, Tomasz Lis, okładka Flesza
Fot. materiały prasowe

 

 

Polecamy też: Mama Hanny Lis została oszukana przez firmę telekomunikacyjną! Dziennikarka apeluje: „Chrońmy naszych Seniorów!”. Internauci ją wspierają!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.