Trevor Heitmann
Fot. Twitter/ FOX 5 San Diego @fox5sandiego
POŻEGNANIE

Znany youtuber nie żyje. Miał zaledwie 18 lat...

Poza nim w wypadku zginęły dwie osoby

Olga Figaszewska 28 sierpnia 2018 18:45
Trevor Heitmann
Fot. Twitter/ FOX 5 San Diego @fox5sandiego

Nie żyje popularny youtuber. W czwartek  Trevor „McSkillet” Heitmann  zginał w wypadku samochodowym. 18-latek zderzył się czołowo z innym pojazdem. Poza nim śmierć na miejscu poniosły jeszcze dwie osoby.

Nie żyje popularny youtuber Trevor „McSkillet” Heitmann

Do wypadku doszło w czwartek na autostradzie w okolicach San Diego w amerykańskim stanie Kalifornia. Trevor Heitmann jechał pod prąd sportowym autem. Nastolatek mógł poruszać się z prędkością nawet 160 km/h. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym SUVem. Poza nim w wypadku zginęły dwie osoby: 43-letnia kobieta i jej 12-letnia córka znajdujące się w drugim pojeździe. 

Zdjęcia zamieszczone w sieci przez media i służby ratunkowe świadczą o rozmiarze tragedii. Wypadek spowodował karambol z udziałem pięciu innych pojazdów. Osiem osób zostało rannych.

Mówi się, że chłopak mógł być pod wpływem środków odurzających. Jak wynika z policyjnych ustaleń, pół godziny przed tragedią rozbił bramę jednej szkół i uciekł z miejsca zdarzenia. W oświadczeniu Ashley Falls School napisano, że "samochód przejechał boczną bramą, nieznany sprawca wyskoczył z samochodu i rzucił ciężkim przedmiotem rozbijając okno". Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Kim był Trevor Heitmann?

Trevor Heitmann, znany w sieci jako McSkillet, prowadził na YouTube popularny kanał gameplay'owy.  Zamieszczał na nim streamy między innymi z popularnej strzelanki: Counter Strike. Subskrybowało go ponad 900 tysięcy osób. Na swoim kanale lubił chwalić się swoim czarnym, sportowym mclarenem.

Ostatni film nagrał pięć miesięcy temu.

„Naprawdę byłeś moim najlepszym przyjacielem i największą inspiracją. Wiem, że ostatnio w Twoim życiu nie działo się najlepiej, ale jestem pewien, że niebo będzie cię dobrze traktować”,  napisał

 

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.