Trevor Heitmann
Fot. Twitter/ FOX 5 San Diego @fox5sandiego
POŻEGNANIE

Znany youtuber nie żyje. Miał zaledwie 18 lat...

Poza nim w wypadku zginęły dwie osoby

Olga Figaszewska 28 sierpnia 2018 18:45
Trevor Heitmann
Fot. Twitter/ FOX 5 San Diego @fox5sandiego

Nie żyje popularny youtuber. W czwartek  Trevor „McSkillet” Heitmann  zginał w wypadku samochodowym. 18-latek zderzył się czołowo z innym pojazdem. Poza nim śmierć na miejscu poniosły jeszcze dwie osoby.

Nie żyje popularny youtuber Trevor „McSkillet” Heitmann

Do wypadku doszło w czwartek na autostradzie w okolicach San Diego w amerykańskim stanie Kalifornia. Trevor Heitmann jechał pod prąd sportowym autem. Nastolatek mógł poruszać się z prędkością nawet 160 km/h. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym SUVem. Poza nim w wypadku zginęły dwie osoby: 43-letnia kobieta i jej 12-letnia córka znajdujące się w drugim pojeździe. 

Zdjęcia zamieszczone w sieci przez media i służby ratunkowe świadczą o rozmiarze tragedii. Wypadek spowodował karambol z udziałem pięciu innych pojazdów. Osiem osób zostało rannych.

Mówi się, że chłopak mógł być pod wpływem środków odurzających. Jak wynika z policyjnych ustaleń, pół godziny przed tragedią rozbił bramę jednej szkół i uciekł z miejsca zdarzenia. W oświadczeniu Ashley Falls School napisano, że "samochód przejechał boczną bramą, nieznany sprawca wyskoczył z samochodu i rzucił ciężkim przedmiotem rozbijając okno". Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Kim był Trevor Heitmann?

Trevor Heitmann, znany w sieci jako McSkillet, prowadził na YouTube popularny kanał gameplay'owy.  Zamieszczał na nim streamy między innymi z popularnej strzelanki: Counter Strike. Subskrybowało go ponad 900 tysięcy osób. Na swoim kanale lubił chwalić się swoim czarnym, sportowym mclarenem.

Ostatni film nagrał pięć miesięcy temu.

„Naprawdę byłeś moim najlepszym przyjacielem i największą inspiracją. Wiem, że ostatnio w Twoim życiu nie działo się najlepiej, ale jestem pewien, że niebo będzie cię dobrze traktować”,  napisał

 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.