POŻEGNANIE

Znany youtuber nie żyje. Miał zaledwie 18 lat...

Poza nim w wypadku zginęły dwie osoby

Olga Figaszewska 28 sierpnia 2018 18:45
Trevor Heitmann
Fot. Twitter/ FOX 5 San Diego @fox5sandiego

Nie żyje popularny youtuber. W czwartek  Trevor „McSkillet” Heitmann  zginał w wypadku samochodowym. 18-latek zderzył się czołowo z innym pojazdem. Poza nim śmierć na miejscu poniosły jeszcze dwie osoby.

Nie żyje popularny youtuber Trevor „McSkillet” Heitmann

Do wypadku doszło w czwartek na autostradzie w okolicach San Diego w amerykańskim stanie Kalifornia. Trevor Heitmann jechał pod prąd sportowym autem. Nastolatek mógł poruszać się z prędkością nawet 160 km/h. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym SUVem. Poza nim w wypadku zginęły dwie osoby: 43-letnia kobieta i jej 12-letnia córka znajdujące się w drugim pojeździe. 

Zdjęcia zamieszczone w sieci przez media i służby ratunkowe świadczą o rozmiarze tragedii. Wypadek spowodował karambol z udziałem pięciu innych pojazdów. Osiem osób zostało rannych.

Mówi się, że chłopak mógł być pod wpływem środków odurzających. Jak wynika z policyjnych ustaleń, pół godziny przed tragedią rozbił bramę jednej szkół i uciekł z miejsca zdarzenia. W oświadczeniu Ashley Falls School napisano, że "samochód przejechał boczną bramą, nieznany sprawca wyskoczył z samochodu i rzucił ciężkim przedmiotem rozbijając okno". Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Kim był Trevor Heitmann?

Trevor Heitmann, znany w sieci jako McSkillet, prowadził na YouTube popularny kanał gameplay'owy.  Zamieszczał na nim streamy między innymi z popularnej strzelanki: Counter Strike. Subskrybowało go ponad 900 tysięcy osób. Na swoim kanale lubił chwalić się swoim czarnym, sportowym mclarenem.

Ostatni film nagrał pięć miesięcy temu.

„Naprawdę byłeś moim najlepszym przyjacielem i największą inspiracją. Wiem, że ostatnio w Twoim życiu nie działo się najlepiej, ale jestem pewien, że niebo będzie cię dobrze traktować”,  napisał

 

 

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!