O TYM JEST GŁOŚNO

Pracowała dla Obamów i była gwiazdą reality-show. Nie żyje ​​​​Lyric McHenry 

Przyczyny jej śmierci ​​​​​​​są przerażające...

Gabriela Czernecka 18 sierpnia 2018 07:27

Wiadomość o śmierci Lyric McHenry zszokowała fanów początkującej gwiazdy. Popularność zyskała, biorąc udział w programie EJNYC. Po zakończeniu reality-show spróbowała swoich sił w branży filmowej. Przed laty pracowała także przy kampanii wyborczej Baracka Obamy. Niestety dziś dotarła do mediów smutna wiadomość. Lyric McHenry nie żyje, a okoliczności jej śmierci są naprawdę przerażające...

Nie żyje Lyric McHenry: przyczyny śmierci

Po zakończeniu programu EJNYC Lyric McHenry poszła w ślady swojego ojca i spróbowała swoich sił w produkcji filmowej. Stawiała pierwsze kroki jako reżyser, a w wolnym czasie prowadziła bogate życie towarzyskie. Często pojawiała się na galach i imprezach, gdzie towarzyszyli jej znani muzycy i aktorzy. W dniu poprzedzającym śmierć świętowała swoje 26 urodziny.

Jak donosi NY Daily News, Lyric McHenry w ciężkim stanie znaleźli przechodnie na jednej z nowojorskich ulic. 26-letnia początkująca gwiazda leżała na chodniku... Choć na miejscu błyskawicznie pojawiła się karetka, to niestety, po przewiezieniu do szpitala dziewczyna zmarła...

Jak informuje policyjny raport, Lyric miała przy sobie saszetkę z narkotykiem, który zażyła poprzedniego wieczoru. Z relacji na Instagramie McHenry dowiadujemy się, że ta obchodziła tej nocy swoje 26. urodziny. To jednak nie koniec. Okazuje się, że Lyric była w 20 tygodniu ciąży. Najprawdopodobniej tę informację gwiazda zatrzymała tylko i wyłącznie dla siebie.

W wieku 26 lat Lyric zmarła przegrywając walkę z nałogiem.... ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.