O TYM JEST GŁOŚNO

Pracowała dla Obamów i była gwiazdą reality-show. Nie żyje ​​​​Lyric McHenry 

Przyczyny jej śmierci ​​​​​​​są przerażające...

Gabriela Czernecka 18 sierpnia 2018 07:27

Wiadomość o śmierci Lyric McHenry zszokowała fanów początkującej gwiazdy. Popularność zyskała, biorąc udział w programie EJNYC. Po zakończeniu reality-show spróbowała swoich sił w branży filmowej. Przed laty pracowała także przy kampanii wyborczej Baracka Obamy. Niestety dziś dotarła do mediów smutna wiadomość. Lyric McHenry nie żyje, a okoliczności jej śmierci są naprawdę przerażające...

Nie żyje Lyric McHenry: przyczyny śmierci

Po zakończeniu programu EJNYC Lyric McHenry poszła w ślady swojego ojca i spróbowała swoich sił w produkcji filmowej. Stawiała pierwsze kroki jako reżyser, a w wolnym czasie prowadziła bogate życie towarzyskie. Często pojawiała się na galach i imprezach, gdzie towarzyszyli jej znani muzycy i aktorzy. W dniu poprzedzającym śmierć świętowała swoje 26 urodziny.

Jak donosi NY Daily News, Lyric McHenry w ciężkim stanie znaleźli przechodnie na jednej z nowojorskich ulic. 26-letnia początkująca gwiazda leżała na chodniku... Choć na miejscu błyskawicznie pojawiła się karetka, to niestety, po przewiezieniu do szpitala dziewczyna zmarła...

Jak informuje policyjny raport, Lyric miała przy sobie saszetkę z narkotykiem, który zażyła poprzedniego wieczoru. Z relacji na Instagramie McHenry dowiadujemy się, że ta obchodziła tej nocy swoje 26. urodziny. To jednak nie koniec. Okazuje się, że Lyric była w 20 tygodniu ciąży. Najprawdopodobniej tę informację gwiazda zatrzymała tylko i wyłącznie dla siebie.

W wieku 26 lat Lyric zmarła przegrywając walkę z nałogiem.... ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.