Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Rozstali się czy wciąż są razem? Zbigniew Zamachowski wydał oświadczenie!

Informacja o rozstaniu Zbigniewa i Moniki Zamachowskich odbiła się szerokim echem w mediach

Gabriela Czernecka 27 marca 2021 13:53
Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Od kilku dni media donoszą, że Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się. W obliczu coraz to nowszych informacji, aktor zdecydował się wydać oświadczenie.

Zbigniew Zamachowski wydał oświadczenie

Zbigniew Zamachowski należy do grona aktorów, którzy niechętnie opowiadają na temat swojego życia prywatnego. Aktor od 2011 roku związany był z Moniką Zamachowską, dziennikarką, która co jakiś czas ujawniała szczegóły tego, jak dziś wygląda ich życie. „Uznaliśmy, że mamy szansę, jedną na milion, i uczepiliśmy się tego”, opowiadała dziennikarka przed laty w wywiadzie dla magazynu VIVA!. 

ZobaczZbigniew i Monika Zamachowscy rozstali się. Razem przeszli naprawdę wiele...

Niestety wszystko wskazuje na to, że małżeństwo pary nie przetrwało próby czasu. Zbigniew Zamachowski zdecydował się wydać krótkie oświadczenie w tej sprawie. „Nie chcem, ale muszem' - tak najkrócej, cytując mojego ulubionego Pana Prezydenta, mógłbym uzasadnić obecność tego wpisu w przestrzeni, która w moim postrzeganiu świata lokowała mi się zawsze gdzieś pomiędzy 'wszędzie' i 'nigdzie'. Z wyraźnym wskazaniem na to drugie”, zaczyna swój wpis na Facebook.

„Niestety owa wirtualna otchłań stała się dla mnie ostatnimi czasy tak dokuczliwa, że postanowiłem, będąc niejako wywołanym do odpowiedzi, odnieść się do tego medialnego hałasu, który rozpętał się wokół mojej osoby. Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje”, napisał aktor.

Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich 

Para zaczęła się razem spotykać w 2011 roku. O tym związku mówiły media w całej Polsce. Nikt nie wróżył im przyszłości „Ja tej miłości nie szukałam. Zaskoczyła nas”, przyznała  dziennikarka w wywiadzie dla VIVY przed laty. Spekulacje przerwała dopiero informacja o ślubie, który odbył się w kameralnym gronie, w pałacu w Tłokini pod Kaliszem. Monika Zamachowska mówiła wówczas wprost, na czym chce zbudować to małżeństwo: „Na miłości, na przyjaźni, na bliskości, również intelektualnej”. 

„„Jak każda wielka miłość, znienacka i zaskoczyła nas w naszej obopólnej, choć różnej małżeńskiej samotności. Od tamtej pory wylano na nas wiadra pomyj. Nie będę ci opowiadać, co przeżyliśmy, bo doskonale wiesz. Ale nikt nie wie, że bardzo długo żyliśmy w przekonaniu, że ten związek nie przetrwa”, mówiła VIVIE!, Na początku marca tego roku Monika Zamachowska w rozmowie z Faktem przyznała, że wraz z mężem mają świadomość, że każda relacja kiedyś może się skończyć.

Zobacz takżeMonika Zamachowska pozostanie przy nazwisku Zbigniewa Zamachowskiego? Decyzja już zapadła

Tabloid donosi także, że Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania. Prezenterka szybko ucięła rozmowę z Faktem mówiąc wprost: „Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać”. Dziennikarka w krótkich wpisach w social mediach potwierdziła jednak doniesienia mediów o rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim. Monika Zamachowska na Instagramie pod najnowszym postem napisała: „Może nie miałam w planach bycia samotną mamą, ale tego chyba nikt nie planuje, a żyć trzeba, prawda?”.  

"Nie chcem, ale muszem" - tak najkrócej, cytując mojego ulubionego Pana Prezydenta, mógłbym uzasadnić obecność tego...

Opublikowany przez Zbigniewa Zamachowskiego Sobota, 27 marca 2021

Zbigniew Zamachowski, Viva! 22/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…