Księżna Meghan
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Szokujące doniesienia w sprawie porodu Meghan! Jest oficjalne oświadczenie!

Ujawniono szczegóły porodu!

Gabriela Czernecka 11 kwietnia 2019 13:01
Księżna Meghan
Fot. East News

Gdzie urodzi księżna Meghan? Kiedy na świecie pojawi się kolejne royal baby? Pytania na temat ciąży i porodu Meghan wciąż się mnożą. Rodzina królewska postanowiła uciszyć więc wszelkie spekulacje i wydać w tej sprawie oficjalne oświadczenie, w którym ujawnia rąbka tajemnicy... choć nie do końca. Wiele wskazuje na to, że książęca para Sussex planuje zrobić wszystko po swojemu i kompletnie inaczej niż inne członkinie royal family. Wygląda na to, że w rodzinie królewskiej nadchodzą spore zmiany! Poznajcie szczegóły. 

Poród księżnej Meghan. Oficjalne oświadczenie 

Wydano oficjalne oświadczenie w sprawie narodzin pierwszego dziecka księcia Harry'ego! Wygląda na to, że para książęca Sussex planuje zrobić wszystko po swojemu i w dość nietypowy sposób. Książę Harry i księżna Meghan w swoim oświadczeniu dziękują za dobrą wolę, jaką otrzymali od Brytyjczyków, jak i ludzi na całym świecie. Małżeństwo podjęło jednak decyzję, by: „nie ujawniać planów związanych z przyjściem na świat ich dziecka”, czytamy. Wszystko wskazuje więc na to, że odpowiedź na pytanie dotyczące tego, gdzie urodzi księżna Meghan pozostanie tajemnicą aż do rozwiązania. Niedawno podawano, że Meghan urodzi w domu, ale nie wyklucza porodu w szpitalu, gdyż kobieta powyżej 35. roku życia spodziewająca się dziecka jest bardziej narażona na ryzyko przedwczesnego porodu.

Przyjaciel księżnej w jednym z wywiadów wyznał jednak, że ta wciąż codziennie ćwiczy jogę, jest w bardzo dobrym nastroju i świetnie się czuje więc nie widzi powodu, by nie mogłaby cieszyć się bezpiecznym porodem w domu. Co więcej, kilka dni temu podano, że księżna sprzeciwiła się idei stania na schodach oddziału położniczego i pozowania do zdjęć z uśmiechem na twarzy, szczególnie, że jej dziecko nie jest w bezpośredniej linii sukcesji. Oczekuje się, że Meghan urodzi więc w domu, w którym od niedawna mieszka wraz z Harrym lub w lokalnym szpitalu.

„Jeśli chodzi o poród, każda kobieta musi zdecydować, co jest dla niej najlepsze i co jest najlepsze dla jej dziecka”, mówi jeden z lekarzy królowej. Bardziej prawdopodobna jest więc wersja, że royal baby przyjdzie na świat w Frogmore Cottage, dzięki czemu książęca para będzie miała zapewnioną nie tylko profesjonalną opiekę, ale i prywatność, na której tak bardzo im zależy.

Kiedy dowiemy się o narodzinach dziecka Meghan?

A kiedy więc dowiemy się o narodzinach dziecka Meghan? No właśnie nie do końca wiadomo, bowiem treść oficjalnego oświadczenia odrobinę kłóci się ze słowami jeden z dziennikarek magazynu The Sun, która ujawniła plan dla mediów związany z pojawieniem się royal baby. Emily Andrews zdradziła na Twitterze, że książęca para zamierza poinformować media o porodzie i o narodzinach dziecka. 

Nie wiadomo jednak, czy Meghan i Harry zdecydują się na to, by zrobić to od razu czy dopiero po fakcie, skoro w oświadczeniu piszą: „Z niecierpliwością oczekują na podzielenie się ekscytująca wiadomością ze wszystkimi, kiedy tylko będą mieli okazję świętować prywatnie jako nowa rodzina”, podaje pałac Kensington. Być może więc kolejne royal baby jeszcze dziś pojawi się na świecie, a my dowiemy się o tym... wtedy, kiedy postanowi o tym książęca para. Z ciekawostek, oczywiście Meghan podczas porodu towarzyszyć będzie Harry, a książęca para podzieli się z fanami oficjalnymi fotografiami swojego dziecka.

Nowoczesne podejście księżnej Meghan i księcia Harry'ego to wyzwanie nie tylko ze strony organizacyjnej, ale i medialnej. Wygląda na to, że książęca para idzie z duchem czasu i na pierwszym miejscu stawia dobro własne i dobro swojego dziecka. Co sądzicie o takich zmianach?  

Księżna Meghan, książę Harry, stylizacje księżnej Meghan
Fot. Getty Images

Księżna Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.