KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Narasta czy jest wymysłem mediów? Rzecznik Pałacu komentuje konflikt Meghan i Kate!

Jego wypowiedź Was zaskoczy!

Gabriela Czernecka 4 grudnia 2018 14:43
Księżna Kate księżna Meghan styl
Fot. Getty Images

Konflikt Meghan i Kate to wymysł mediów? Po tygodniach publikacji, w których ze szczegółami opisywano relacje księżnej Sussex z księżną Cambridge nikt nie miał wątpliwości, że coś jest na rzeczy. Wraz z upływem czau konflikt pań miał przybierać na sile, więcej, zaangażowali się w niego nawet William i Harry. W końcu zagranicznym mediom udało się uzyskać komentarz przedstawiciela Pałacu Buckingham. Jak skomentował konflikt księżnej Kate z księżną Meghan?

Konflikt Meghan i Kate

O nietypowej sytuacji w rodzinie królewskiej pisze się od kilku tygodni. Do tej pory tego rodzaju plotki nie wychodziły na jaw. Rodzina królewska bardzo dba o to, by pojawiające się na ich temat informacje w mediach nie odbiegały od rzeczywistości, w końcu najważniejsze jest dla nich kreowanie wizerunku idealnej rodziny. W ciągu ostatnich tygodni nie najlepiej im to wychodziło, bowiem zagraniczne media nieustannie rozpisują się o konflikcie między Kate i Megan.

Mówi się, że księżne nie potrafią dojść do porozumienia, a napięta sytuacja między nimi miała doprowadzić do tego, że Meghan i Harry wyprowadzili się z pałacu Kensington. W konflikt pań zaangażowali się nawet ich mężowie, William i Harry, a jeszcze wczoraj podawano, że najprawdopodobniej para książęca Sussex i Cambridge święta spędzą osobno.

Konflikt Meghan i Kate: komentarz pałacu

Wielu wciąż zastanawiało się, ile prawdy jest w informacjach o rzekomym konflikcie Kate i Meghan. Brytyjski The Mirror twierdzi, że na pytanie o konflikt między żonami Williama i Harry'ego, udało im się uzyskać odpowiedź od samego przedstawiciela pałacu Buckingham. Przybiera na sile czy jest wymysłem mediów? Zdaniem informatora brytyjskiego pisma, o żadnym konflikcie nie ma mowy! „To się nigdy nie wydarzyło”, czytamy. 

A Wy, jak myślicie, faktycznie konflikt Kate i Meghan to wymysł dziennikarzy czy pałac tuszuje sprawę, by problemy rodziny królewskiej nie wyszły na jaw?  

Fot. East News

Ksiezna Meghan, księżna Kate, konflik

księżna Kate i księżna Meghan w czasie Dnia Pamięci
Fot. East News, Getty Images

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.