KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Narasta czy jest wymysłem mediów? Rzecznik Pałacu komentuje konflikt Meghan i Kate!

Jego wypowiedź Was zaskoczy!

Gabriela Czernecka 4 grudnia 2018 14:43
Księżna Kate księżna Meghan styl
Fot. Getty Images

Konflikt Meghan i Kate to wymysł mediów? Po tygodniach publikacji, w których ze szczegółami opisywano relacje księżnej Sussex z księżną Cambridge nikt nie miał wątpliwości, że coś jest na rzeczy. Wraz z upływem czau konflikt pań miał przybierać na sile, więcej, zaangażowali się w niego nawet William i Harry. W końcu zagranicznym mediom udało się uzyskać komentarz przedstawiciela Pałacu Buckingham. Jak skomentował konflikt księżnej Kate z księżną Meghan?

Konflikt Meghan i Kate

O nietypowej sytuacji w rodzinie królewskiej pisze się od kilku tygodni. Do tej pory tego rodzaju plotki nie wychodziły na jaw. Rodzina królewska bardzo dba o to, by pojawiające się na ich temat informacje w mediach nie odbiegały od rzeczywistości, w końcu najważniejsze jest dla nich kreowanie wizerunku idealnej rodziny. W ciągu ostatnich tygodni nie najlepiej im to wychodziło, bowiem zagraniczne media nieustannie rozpisują się o konflikcie między Kate i Megan.

Mówi się, że księżne nie potrafią dojść do porozumienia, a napięta sytuacja między nimi miała doprowadzić do tego, że Meghan i Harry wyprowadzili się z pałacu Kensington. W konflikt pań zaangażowali się nawet ich mężowie, William i Harry, a jeszcze wczoraj podawano, że najprawdopodobniej para książęca Sussex i Cambridge święta spędzą osobno.

Konflikt Meghan i Kate: komentarz pałacu

Wielu wciąż zastanawiało się, ile prawdy jest w informacjach o rzekomym konflikcie Kate i Meghan. Brytyjski The Mirror twierdzi, że na pytanie o konflikt między żonami Williama i Harry'ego, udało im się uzyskać odpowiedź od samego przedstawiciela pałacu Buckingham. Przybiera na sile czy jest wymysłem mediów? Zdaniem informatora brytyjskiego pisma, o żadnym konflikcie nie ma mowy! „To się nigdy nie wydarzyło”, czytamy. 

A Wy, jak myślicie, faktycznie konflikt Kate i Meghan to wymysł dziennikarzy czy pałac tuszuje sprawę, by problemy rodziny królewskiej nie wyszły na jaw?  

Fot. East News

Ksiezna Meghan, księżna Kate, konflik

księżna Kate i księżna Meghan w czasie Dnia Pamięci
Fot. East News, Getty Images

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…