Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Miley Cyrus wydała oświadczenie w sprawie rozstania z Liamem: „Kochałam go, ale...”

Dlaczego postanowili zakończyć swoje małżeństwo?

Gabriela Czernecka 23 sierpnia 2019 11:20
Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News

Rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha to najgłośniejszy rozpad związku ostatnich miesięcy. Uchodzili za idealną parę,  gdziekolwiek się pojawiali, wzbudzali spore zainteresowanie mediów. Osiem miesięcy temu po dziesięciu latach związku wzięli ślub. Niestety wygląda na to, że ich historia nie skończy się szczęśliwie. Małżonkowie niedawno ogłosili separację. Kilka dni temu Liam złożył pozew o rozwód. Teraz Miley wydała specjalne oświadczenie, w którym prostuje plotki o zdradzie. Poznajcie szczegóły.

Miley Cyrus: oświadczenie w sprawie rozstania z Liamem Hemsworthem

Pozew Liama Hemswortha pojawił się kilka tygodni po tym, jak para ujawniła, że są w separacji. W międzyczasie spekulowano, dlaczego para zdecydowała się na rozstanie. Pisano o zdradzie, o tym, że małżonkowie nie potrafili się dogadać, a nawet o tym, że ich wizje wspólnej przyszłości były całkowicie odmienne. „Zostawiam krótki wpis, by powiedzieć, że Miley i ja niedawno się rozstaliśmy i życzę jej zdrowia i szczęścia w przyszłości”, skomentował rozstanie Liam na Instagramie. 

Teraz głos postanowiła zabrać Miley, którą wielu obwinia o rozpad małżeństwa. Niektóre media podają, że Liam nie wytrzymał plotek na temat ukochanej, którą podejrzewa się o lesbijski romans, powrót do imprezowego stylu życia. W końcu piosenkarka zdecydowała się sprostować doniesienia na swój temat. Na Instagramie pojawiło się oświadczenie gwiazdy, w którym wprost pisze, że popełniła w życiu wiele błędów, ale nie pozwoli na to, by ktoś pisał na jej temat kłamstwa. 

„Muszę pozostać szczera z moimi fanami, których kocham (…). Jednego czego nie mogę zaakceptować, to tego, że jestem oskarżana, że kłamię, chcąc ukryć “swoje zbrodnie”. Nie mam nic do ukrycia. To nie jest sekret, że imprezowałam we wczesnej młodości”, zaczyna swój wpis. Dalej wymienia swoje wybryki: „Nie tylko paliłam trawkę, eksperymentowałam z narkotykami, mój największy hit jest o tym, jak tańczę po extasy i wciągam kreski w toalecie. Niszczyłam swoje związki i zdradzałam, jak byłam młoda (…) Prawdopodobnie w sieci jest mnóstwo moich nagich zdjęć, jak może żadnej kobiety w historii. Muszę się przyznać do wielu grzechów, ale stanowczo zaprzeczam, jakoby moje małżeństwo rozpadło się z powodu zdrady”, wyznaje.

„Mogę z dumą o sobie powiedzieć, nie jestem kłamcą. Kochałam Liama i będę go kochać, ALE podjęłam jedyną słuszną decyzje dla samej siebie”, zaznacza. Przypomnijmy, że Miley i Liam początkowo zgodzili się na separację, a w ich oświadczeniu mieliśmy okazję przeczytać: „Wciąż ewoluując, zmieniając się jako partnerzy i osoby, zdecydowali, że to jest najlepsze wyjście, jednocześnie będą koncentrować się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt, które są ich wspólną własnością. Prosimy o uszanowanie ich prywatności”, brzmiały ich słowa. 

Chwilę później Liam złożył jednak wniosek o rozwód. Wygląda na to, że ich związek odchodzi w zapomnienie... 

Miley Cyrus
Fot. East News

Met Gala 2019, Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?