Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Przyjaciółka księżnej Meghan została ukarana przez Pałac Buckingham!

Z jakiego powodu?

Sabina Zięba 14 grudnia 2019 12:45
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Od momentu, gdy aktorka serialu Suits została księżną, uznaje się ją za niekwestionowaną ikonę mody. Podobnie jak w wypadku Kate, wybierane przez Meghan ubrania wyprzedają się w mgnieniu oka, a jej styl naśladują kobiety nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie. Teraz jedna z jej ulubionych projektantek została ukarana! Dlaczego?

Ulubiona projektantka biżuterii Meghan

Księżna Meghan od kilku miesięcy nieustannie oczerniana jest przez brytyjskie media, które w każdym jej zachowaniu doszukują się łamania protokołu królewskiego czy braku umiejętności odpowiedniego postępowania w czasie oficjalnych wystąpień. Niektórym z nich wytoczyła proces, a nawet opowiedziała o tym przed kamerą.

Teraz okazuje się, że członkini brytyjskiej rodziny królewskiej ściąga pech również na swoich najbliższych. Do grona jej przyjaciół od lat należy Jennifer Meyer, popularna projektantka biżuterii. Od momentu, gdy Meghan została księżną, chętnie promowała jej produkty, pojawiając się w nich podczas rozmaitych uroczystości. Artystka wówczas reklamowała się wizerunkiem małżonki księcia Harry'ego i publikowała na swojej stronie internetowej jej zdjęcia w stworzonej przez siebie biżuterii obok takich sław jak m. in. Jennifer Aniston, Taylor Swift i Scarlett Johansson.

Nie spodobało się to Pałacowi Buckingham. Daily Mirror donosi, że jego przedstawiciele skontaktowali się z Jennifer Meyer z prośbą o zaprzestanie publikowania wizerunku księżnej Sussex oraz promowania swojej biżuterii jej kosztem. Zdjęcia Meghan momentalnie zniknęły z jej strony i mediów społecznościowych, co, według magazynu, upokorzyło popularną projektantkę.

Uważacie, że rodzina królewska słusznie zrobiła z tego problem?  

Kolczyki księżnej Meghan
Fot. PPE/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.