Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Taniec z Gwiazdami powraca na antenę! Zaszły zmiany w składzie

Czy na parkiecie tanecznego show zobaczymy wszystkich uczestników?

Redakcja VIVA! 23 lipca 2020 11:01
Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe

Przez pandemię koronawirusa produkcja Tańca z Gwiazdami w połowie marca zadecydowała o zawieszeniu programu. Po kilku miesiącach program wraca na antenę! To ogromna radość dla fanów tanecznego show! Kogo zobaczymy w 11. edycji Tańca z Gwiazdami? Wszyscy zastanawiali się, czy program powróci z niezmienionym składem uczestników i tancerzy.

11. edycja Tańca z Gwiazdami powraca

„Drodzy Widzowie! W związku z obecną sytuacją i w trosce o zdrowie uczestników i całej ekipy programu, Telewizja Polsat podjęła decyzję o przełożeniu programu @tanieczgwiazdami na wrzesień. Mamy nadzieję, że wszyscy w komplecie spotkamy się jesienią!”, głosiło oświadczenie Telewizji Polsat wydane w marcu.

Teraz wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki Tańca z Gwiazdami powrócą już jesienią! 11. edycja ma wystartować 4 września. Uczestnicy już przygotowują się do powrotu. Treningi rozpoczną już w połowie sierpnia. Na parkiecie nie zobaczymy jednak pełnego składu. Wśród gwiazd zabraknie Marcina Bosaka.

Zatem o Kryształową Kulę powalczą: Julia Wieniawa, Nicole Bogdanowicz, Ania Karwan, Edyta Zając, Sylwia Lipka, Milena Rostkowska-Galant, Tomasz Oświeciński, Bogdan Kalus, Sylwester Wilk, a także Mikołaj Jędruszczak.

Oczywiście poczynania uczestników będą oceniać Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. A w roli prowadzących ponownie wystąpią Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.