Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Taniec z Gwiazdami powraca na antenę! Zaszły zmiany w składzie

Czy na parkiecie tanecznego show zobaczymy wszystkich uczestników?

Redakcja VIVA! 23 lipca 2020 11:01
Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe

Przez pandemię koronawirusa produkcja Tańca z Gwiazdami w połowie marca zadecydowała o zawieszeniu programu. Po kilku miesiącach program wraca na antenę! To ogromna radość dla fanów tanecznego show! Kogo zobaczymy w 11. edycji Tańca z Gwiazdami? Wszyscy zastanawiali się, czy program powróci z niezmienionym składem uczestników i tancerzy.

11. edycja Tańca z Gwiazdami powraca

„Drodzy Widzowie! W związku z obecną sytuacją i w trosce o zdrowie uczestników i całej ekipy programu, Telewizja Polsat podjęła decyzję o przełożeniu programu @tanieczgwiazdami na wrzesień. Mamy nadzieję, że wszyscy w komplecie spotkamy się jesienią!”, głosiło oświadczenie Telewizji Polsat wydane w marcu.

Teraz wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki Tańca z Gwiazdami powrócą już jesienią! 11. edycja ma wystartować 4 września. Uczestnicy już przygotowują się do powrotu. Treningi rozpoczną już w połowie sierpnia. Na parkiecie nie zobaczymy jednak pełnego składu. Wśród gwiazd zabraknie Marcina Bosaka.

Zatem o Kryształową Kulę powalczą: Julia Wieniawa, Nicole Bogdanowicz, Ania Karwan, Edyta Zając, Sylwia Lipka, Milena Rostkowska-Galant, Tomasz Oświeciński, Bogdan Kalus, Sylwester Wilk, a także Mikołaj Jędruszczak.

Oczywiście poczynania uczestników będą oceniać Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. A w roli prowadzących ponownie wystąpią Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.