Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Taniec z Gwiazdami powraca na antenę! Zaszły zmiany w składzie

Czy na parkiecie tanecznego show zobaczymy wszystkich uczestników?

Redakcja VIVA! 23 lipca 2020 11:01
Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe

Przez pandemię koronawirusa produkcja Tańca z Gwiazdami w połowie marca zadecydowała o zawieszeniu programu. Po kilku miesiącach program wraca na antenę! To ogromna radość dla fanów tanecznego show! Kogo zobaczymy w 11. edycji Tańca z Gwiazdami? Wszyscy zastanawiali się, czy program powróci z niezmienionym składem uczestników i tancerzy.

11. edycja Tańca z Gwiazdami powraca

„Drodzy Widzowie! W związku z obecną sytuacją i w trosce o zdrowie uczestników i całej ekipy programu, Telewizja Polsat podjęła decyzję o przełożeniu programu @tanieczgwiazdami na wrzesień. Mamy nadzieję, że wszyscy w komplecie spotkamy się jesienią!”, głosiło oświadczenie Telewizji Polsat wydane w marcu.

Teraz wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki Tańca z Gwiazdami powrócą już jesienią! 11. edycja ma wystartować 4 września. Uczestnicy już przygotowują się do powrotu. Treningi rozpoczną już w połowie sierpnia. Na parkiecie nie zobaczymy jednak pełnego składu. Wśród gwiazd zabraknie Marcina Bosaka.

Zatem o Kryształową Kulę powalczą: Julia Wieniawa, Nicole Bogdanowicz, Ania Karwan, Edyta Zając, Sylwia Lipka, Milena Rostkowska-Galant, Tomasz Oświeciński, Bogdan Kalus, Sylwester Wilk, a także Mikołaj Jędruszczak.

Oczywiście poczynania uczestników będą oceniać Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. A w roli prowadzących ponownie wystąpią Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.