Kto jeszcze triumfował wielokrotnie? Zobacz nasz ranking!

Rafał Kowalski 13 września 2019 18:58

Taniec z gwiazdami to trampolina do rozgłosu nie tylko dla gwiazd występujących w show, ale i dla ich tanecznych partnerów. Kiedy program startował w telewizji TVN kwietniu 2005 roku, mało kto znał nazwiska tancerzy, których blask świeci dziś tak mocno, jak niektórych polskich aktorów czy piosenkarzy. Miłość płynąca od widzów w połączeniu z dużym talentem gwiazdy wielu z profesjonalistów dawało zwycięstwa w Tańcu z gwiazdami. Kto dotykał Kryształowej Kuli najczęściej? Sprawdź nasz ranking.

Kto najwięcej razy wygrał Taniec z gwiazdami? Ranking tancerzy

Trzynaście edycji emitowanych w stacji TVN i 9 transmitowanych w Polsacie daje aż 22 możliwości zwycięstwa tanecznego show.  Jedenastu tancerzy pokonało przeciwników tylko raz. Byli to: Marcin Hakiel w parze z Kasią Cichopek, Aneta Piotrowska w parze z Rafałem Mroczkiem, Łukasz Czarnecki tańczący z Anną Guzik, Cezary Olszewski w parze z aktorką Magdą Walach, Andrej Mosejcuk z Dorotą Gardias, Robert Rowiński tańczący z Moniką Pyrek czy Anna Głogowska zestawiona w parę z Kacprem Kuszewskim… Ci tancerze wygrali w TVN. Z kolei w edycjach emitowanych przez Polsat po jednym razie zwyciężyli: Agnieszka Kaczorowska tańcząca z Krzysztofem Wieszczkiem, Tomek Barański w parze z Eweliną Lisowską, Jacek Jeschke z Anną Karczmarczyk i Hanna Żudziewicz z aktorem Robertem Wabichem.

Z kolei tancerzy, który wygrali więcej, niż raz jest aż czterech. Najwięcej, bo aż cztery Kryształowe Kule ma w domu Stefano Terrazzino. Jakie gwiazdy doprowadziły go do zwycięstwa? I którzy tancerze depczą mu w rankingu laureatów po piętach? Sprawdź na zdjęciach poniżej… 

1/5
Sylwester z Dwójką - Stefano Terrazzino
Copyright @mat. prasowe
1/5

Stefano Terrazzino wygrywał czterokrotnie: z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą, Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. Poza tym przystojny Włoch trzykrotnie zajmował miejsce drugie i raz trzecie.

2/5
Joanna Mazur, Jan Kliment
Copyright @Piotr Molecki/East News
2/5

Jan Kliment długo czekał na swoje zwycięstwo. Wygrał dopiero w trzech ostatnich edycjach show. Partnerowały mu kolejno: Natalia Szroeder, Beata Tadla i Joanna Mazur (na zdjęciu). Wcześniej zdolny Czech musiał zadowolić się między innymi 3 razy miejscem drugim i aż pięć razy trzecim stopniem podium.

3/5
Anna Mucha, Rafał Maserak
Copyright @ONS
3/5

Rafał Maserak sięgnął pierwszego miejsca dwukrotnie. Pierwszy raz z Anną Muchą (na zdjęciu) a także z Julią Kamińską. Poza tym ulubieniec widzek 6 raz był drugi i 2 razy trzeci.

4/5
Kamila Kajak, Krzysztof Tyniec
Copyright @Wojciech OLSZANKA/East News
4/5

Choć coraz mniej osób ją pamięta, to właśnie Kamila Kajak dwa razy wygrywała Taniec z gwiazdami. Do tancerki należała edycja pierwsza - z Olivierem Janiakiem - oraz piąta - z Krzysztofem Tyńcem.

5/5
Rafał Maserak, Jan Kliment, Anna Głogowska, Stefano Terrazzino
Copyright @Tomasz Zukowski/East News
5/5

Macie swoich ulubionych programowych tancerzy? Już niedługo poznamy kolejnego zwycięzcę... Właśnie dziś po 20.00 w Polsacie rusza 23. edycja Tańca z gwiazdami.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.