Dzień dobry TVN, Dorota Wellman, Marcin Prokop
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ
O TYM JEST GŁOŚNO

Szokująca wpadka w Dzień Dobry TVN!  Prowadzący nie wiedzieli jak zareagować!

Wszystko przez wypowiedź kilkuletniego chłopca!

Olga Figaszewska 8 lutego 2019 12:01
Dzień dobry TVN, Dorota Wellman, Marcin Prokop
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ

Tego chyba nikt nie był w stanie przewidzieć. Czwartkowe wydanie Dzień Dobry TVN wywołało prawdziwą burzę w sieci. Prowadzący zapytali kilkuletniego chłopca o to, kim chciałby zostać w przyszłości. Jego odpowiedź wprawiła ich w osłupienie! Chyba pierwszy raz Marcin Prokop i Dorota Wellman nie wiedzieli, jak zareagować!

Wpadka w Dzień Dobry TVN

W Dzień Dobry TVN doszło do dość niecodziennej sytuacji. Marcin Prokop wraz z Dorotą Wellman przeprowadzali rozmowę dotyczącą nebulizatorów i inhalatorów. W pewnym momencie prowadzący zapytał zaproszonego do studia chłopca o to, kim chciałby zostać, gdy dorośnie: „Chcesz zostać lekarzem, jak dorośniesz?”. Ku zaskoczeniu wszystkich mały Olafek z powagą odpowiedział: „Nie, mordercą”. Na twarzach gospodarzy malowało się zdezorientowanie.

Dziennikarz próbował wybrnąć z sytuacji obronną ręką i dopytywał dalej: „Mordercą? Mordercą zarazków oczywiście? Lekarzem, który będzie mordował wirusy i bakterie, tak?”.

„Nie”, odparł wyraźnie zadowolony chłopiec. Szybko zareagowała jego mama, która próbowała wyjaśnić sytuację. „To był taki żart”, skomentowała. W zaistniałej sytuacji gospodarz zaproponował „zejście na reklamy”. Przerywając milczenie Dorota Wellman z uśmiechem dodała jedynie na koniec: „Cieszymy się, że przeżyliśmy”.

W sieci od razu zawrzało. Internauci sugerują, że mama chłopca powinna udać się z nim do psychologa. Niektórzy wysnuli wniosek, że chłopiec zbyt wiele czasu spędza na oglądaniu gier czy filmów.   

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.