Dzień dobry TVN, Dorota Wellman, Marcin Prokop
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ
O TYM JEST GŁOŚNO

Szokująca wpadka w Dzień Dobry TVN!  Prowadzący nie wiedzieli jak zareagować!

Wszystko przez wypowiedź kilkuletniego chłopca!

Olga Figaszewska 8 lutego 2019 12:01
Dzień dobry TVN, Dorota Wellman, Marcin Prokop
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ

Tego chyba nikt nie był w stanie przewidzieć. Czwartkowe wydanie Dzień Dobry TVN wywołało prawdziwą burzę w sieci. Prowadzący zapytali kilkuletniego chłopca o to, kim chciałby zostać w przyszłości. Jego odpowiedź wprawiła ich w osłupienie! Chyba pierwszy raz Marcin Prokop i Dorota Wellman nie wiedzieli, jak zareagować!

Wpadka w Dzień Dobry TVN

W Dzień Dobry TVN doszło do dość niecodziennej sytuacji. Marcin Prokop wraz z Dorotą Wellman przeprowadzali rozmowę dotyczącą nebulizatorów i inhalatorów. W pewnym momencie prowadzący zapytał zaproszonego do studia chłopca o to, kim chciałby zostać, gdy dorośnie: „Chcesz zostać lekarzem, jak dorośniesz?”. Ku zaskoczeniu wszystkich mały Olafek z powagą odpowiedział: „Nie, mordercą”. Na twarzach gospodarzy malowało się zdezorientowanie.

Dziennikarz próbował wybrnąć z sytuacji obronną ręką i dopytywał dalej: „Mordercą? Mordercą zarazków oczywiście? Lekarzem, który będzie mordował wirusy i bakterie, tak?”.

„Nie”, odparł wyraźnie zadowolony chłopiec. Szybko zareagowała jego mama, która próbowała wyjaśnić sytuację. „To był taki żart”, skomentowała. W zaistniałej sytuacji gospodarz zaproponował „zejście na reklamy”. Przerywając milczenie Dorota Wellman z uśmiechem dodała jedynie na koniec: „Cieszymy się, że przeżyliśmy”.

W sieci od razu zawrzało. Internauci sugerują, że mama chłopca powinna udać się z nim do psychologa. Niektórzy wysnuli wniosek, że chłopiec zbyt wiele czasu spędza na oglądaniu gier czy filmów.   

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.