Agnieszka Frykowska, Frytka, VIVA! wrzesień 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photo-shop.pl
O TYM JEST GŁOŚNO

Maja Frykowska szczerze o upokorzeniu w Dzień Dobry TVN

Słowa byłej gwiazdy Big Brothera zaskakują!

Konrad Szczęsny 1 października 2018 18:53
Agnieszka Frykowska, Frytka, VIVA! wrzesień 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photo-shop.pl

Niedzielna rozmowa Kingi Rusin i Piotra Kraśki z nawróconą byłą celebrytką, znaną niegdyś pod pseudonimem Frytka, zaś obecnie posługującą się imieniem i nazwiskiem Maja Frykowska, została ostro skrytykowana przez widzów Dzień Dobry TVN i internautów. Twierdzili oni, że prowadzący wykazali się w jej trakcie ogromnym nietaktem, ponieważ nie dawali dojść gościowi do głosu, przerywali jej oraz zbyt mocno eksponowali swoje przekonania w temacie, który poruszali. Sprawa wywołała w mediach duże poruszenie. Jak skomentowała je sama zainteresowana, była gwiazda Big Brothera?

Maja Frykowska o upokorzeniu w Dzień Dobry TVN

Okazuje się, że była celebrytka, komentując medialne zamieszanie, wykazała się dużą klasą. Jest ona przede wszystkim wdzięczna za wyrazy wsparcia i uznania, które otrzymała od osób postronnych za pośrednictwem mediów społecznościowych po występie w Dzień Dobry TVN.

„Kochani, chcę wyrazić swoją wdzięczność za tyle ciepłych słów i ogromną przychylność, z jaką spotkałam się po programie @dziendobrytvn. Ta serdeczność, którą mnie obdarzyliście, utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto pokonywać swoje słabości, do których zbyt często nie lubimy się przyznawać. Kiedy polegamy na sobie, paradoksalnie nie pozwalamy działać Bogu w naszym życiu, bo tylko On może sprawić, że to, co jest naszą słabością staje się naszą siłą. Przemiana, która się w nas dokonuje na oczach świata, staje się inspiracją dla innych poszukujących”, przekonuje Maja Frykowska.

Maja Frykowska o Kindze Rusin i Piotrze Kraśce 

W dosyć zawoalowany sposób dała również do zrozumienia, że nie żywi urazy do prowadzących Dzień Dobry TVN, czyli Kingi Rusin i Piotra Kraśki.

„Życie z Bogiem daje nam ponadnaturalny spokój. Ten spokój pozwala nam zrozumieć miłość, a ta z kolei nie pozwala nam żywić urazy do drugiego człowieka, bo mamy świadomość tego, że wszyscy jesteśmy w fazie poszukiwań prawdy o sobie. Jeśli Bóg jest z nami, to któż przeciwko nam? Takiej bezwarunkowej miłości życzę sobie i Wam wszystkim”, podkreśliła Maja.

Postawa godna podziwu?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, chcę wyrazić swoją wdzięczność za tyle ciepłych słów i ogromną przychylność, z jaką spotkałam się po programie @dziendobrytvn. Ta serdeczność, którą mnie obdarzyliście, utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto pokonywać swoje słabości, do których zbyt często nie lubimy się przyznawać. Kiedy polegamy na sobie, paradoksalnie nie pozwalamy działać Bogu w naszym życiu, bo tylko On może sprawić, że to, co jest naszą słabością staje się naszą siłą. Przemiana, która się w nas dokonuje na oczach świata, staje się inspiracją dla innych poszukujących. Życie z Bogiem daje nam ponadnaturalny spokój. Ten spokój pozwala nam zrozumieć miłość, a ta z kolei nie pozwala nam żywić urazy do drugiego człowieka, bo mamy świadomość tego, że wszyscy jesteśmy w fazie poszukiwań prawdy o sobie. Jeśli Bóg jest z nami, to któż przeciwko nam? Takiej bezwarunkowej miłości życzę sobie i Wam wszystkim.

Post udostępniony przez Maja Frykowska (@majafrykowska.official)

Kinga Rusin, Piotr Kraśko
Fot. East News
 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.