Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin zaliczyła kłopotliwą wpadkę w Dzień Dobry TVN!

„Boże... W imię Ojca i Syna!”, zareagowała po chwili gwiazda.

Konrad Szczęsny 11 listopada 2018 19:01
Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek

Wpadki zdarzają się nawet najlepszym. Przekonała się o tym w trakcie weekendowego wydania Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w programie wyemitowano materiał dotyczący Jacka Kuronia, jednego z liderów opozycji w PRL. Dziennikarka skomentowała go w sposób, który wprawił widzów w osłupienie... Szybko się jednak poprawiła.

Kinga Rusin zaliczyła wpadkę w Dzień Dobry TVN po materiale o Jacku Kuroniu

Niefortunne przejęzyczenie nie umknęło oczywiście uwadze widzów. Po emisji materiału, dotyczącego współzałożyciela KOR i kawalera Orderu Orła Białego, Kinga Rusin skomentowała go, wypowiadając nazwisko... Jacka Kurskiego, prezesa TVP!

„Nie przypominam sobie, żeby tak wspaniale była przybliżona sylwetka Jacka Kurskiego, Jacka Kuronia... Boże... w imię ojca i syna”, powiedziała zmieszana prezenterka.

Internauci o wpadce Kingi Rusin dotyczącej Jacka Kurskiego w Dzień Dobry TVN

Internauci i widzowie Dzień Dobry TVN oczywiście szybko zaczęli komentować tę wpadkę na oficjalnym profilu programu.

„Pani Kingo....wpadka słowna była mega....uśmiałam się do łez”, Kuroń dziś się w grobie przewrócił. Kurski zaśmiał”, „ALE POMYLIĆ JACKA KURONIA Z KURSKIM TO JUŻ PORAŻKA”, pisali.

Jednak warto zaznaczyć, że programy na żywo rządzą się swoimi prawami i przejęzyczenia oraz wpadki są ich nieodłącznym elementem  

Kinga Rusin
Fot. Instagram @kingarusin

Kinga Rusin, Piotr Kraśko
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.