W programie szykują się poważne zmiany

Konrad Szczęsny 21 kwietnia 2018 12:03

To dla wszystkich fanów gwiazdy smutna wiadomość. Magda Mołek nie będzie już prowadziła weekendowego wydania Dzień Dobry TVN. Dziennikarka potwierdziła tę informacje na Instagramie. Wiadomo też, kto zastąpi prezenterkę w programie!

Magda Mołek znika z Dzień Dobry TVN

Wszystko ma oczywiście związek z ciążą Magdy Mołek. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka, o czym poinformowała w styczniu za pośrednictwem mediów społecznościowych swoich fanów i media. Wiadomo, że gwiazda urodzi w ciągu kilku najbliższych tygodni, więc wykonywanie zawodowych obowiązków, w tym prowadzenie weekendowych wydań Dzień Dobry TVN z Marcinem Mellerem, stało się dla niej niemożliwe.

„Od najbliższego weekendu nie spotykamy się już w @dziendobrytvn Jedyny plus taki, że nie muszę wstawać o 5 rano. Tak tak wiem, i tak mnie to dopadnie i wkrótce będzie tak co dzień. Tymczasem dziękuję Wam za obecność przed telewizorami. I uprzejmie donoszę, że stąd nie znikam #seeyou #break #motherhood”, napisała na Instagramie Magda Mołek.

Kto zastąpi Magdę Mołek w Dzień Dobry TVN?

Wiadomo już, że w najbliższy weekend gwiazdę zastąpi Piotr Kraśko i to on poprowadzi Dzień Dobry TVN u boku Marcina Mellera. Póki co nie wiadomo, jak włodarze TVN rozwiążą kwestię programu W roli głównej, którego gospodynią od kilku lat jest Magda Mołek.  

1/5
Copyright @Instagram
1/5

Magda Mołek poinformowała na Instagramie, że na jakiś czas znika z Dzień Dobry TVNPóki co zastąpić ma ją Piotr Kraśko.

2/5
Magda Mołek
Copyright @East News
2/5

Powodem jest oczywiście ciąża Magdy Mołek. Drugie dziecko prowadzącej Dzień Dobry TVN przyjdzie na świat już niebawem.

3/5
Magda Mołek na ramówce TVN po raz pierwszy po ogłoszeniu ciąży
Copyright @East News
3/5

Magda Mołek robi sobie teraz urlop macierzyński i dlatego nie poprowadzi już weekendowych wydań Dzień Dobry TVN .

4/5
Copyright @East News
4/5

Magda Mołek o drugiej ciąży poinformowała fanów i media w styczniu 2018 roku.

5/5
Magda Mołek na ramówce TVN po raz pierwszy po ogłoszeniu ciąży
Copyright @East News
5/5

Magda Mołek słynie z tego, że chroni prywatność, dlatego nie wiadomo, kiedy dokładnie prowadząca Dzień Dobry TVN  urodzi drugie dziecko.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.