O TYM SIĘ MÓWI

Magda Mołek znika z Dzień Dobry TVN. Kto zastąpi gwiazdę?

W programie szykują się poważne zmiany

Konrad Szczęsny 21 kwietnia 2018 12:03

To dla wszystkich fanów gwiazdy smutna wiadomość. Magda Mołek nie będzie już prowadziła weekendowego wydania Dzień Dobry TVN. Dziennikarka potwierdziła tę informacje na Instagramie. Wiadomo też, kto zastąpi prezenterkę w programie!

Magda Mołek znika z Dzień Dobry TVN

Wszystko ma oczywiście związek z ciążą Magdy Mołek. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka, o czym poinformowała w styczniu za pośrednictwem mediów społecznościowych swoich fanów i media. Wiadomo, że gwiazda urodzi w ciągu kilku najbliższych tygodni, więc wykonywanie zawodowych obowiązków, w tym prowadzenie weekendowych wydań Dzień Dobry TVN z Marcinem Mellerem, stało się dla niej niemożliwe.

„Od najbliższego weekendu nie spotykamy się już w @dziendobrytvn Jedyny plus taki, że nie muszę wstawać o 5 rano. Tak tak wiem, i tak mnie to dopadnie i wkrótce będzie tak co dzień. Tymczasem dziękuję Wam za obecność przed telewizorami. I uprzejmie donoszę, że stąd nie znikam #seeyou #break #motherhood”, napisała na Instagramie Magda Mołek.

Kto zastąpi Magdę Mołek w Dzień Dobry TVN?

Wiadomo już, że w najbliższy weekend gwiazdę zastąpi Piotr Kraśko i to on poprowadzi Dzień Dobry TVN u boku Marcina Mellera. Póki co nie wiadomo, jak włodarze TVN rozwiążą kwestię programu W roli głównej, którego gospodynią od kilku lat jest Magda Mołek.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.