Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz
O tym się mówi

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie ciężarnej żony. Poród Poli zbliża się wielkimi krokami!

Jak nazwą swoją pociechę? „Szykuje się batalia”

Marcjanna Maryszewska 28 lutego 2023 11:05
Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

Michał i Pola Wiśniewscy spodziewają się swojego drugiego wspólnego dziecka. Radosną nowinę ogłosili światu pięć miesięcy temu — dziś natomiast prowadzą intensywne przygotowania do porodu, który nadejdzie lada chwila! Lider zespołu Ich Troje pokazał właśnie zdjęcie ciężarnej małżonki oraz ujawnił, jakie imię otrzyma pociecha.

Michał i Pola Wiśniewscy oczekują narodzin dziecka

Radosna nowina obiegła media blisko pięć miesięcy temu — a dokładnie 4 października 2022 roku. Michał Wiśniewski oraz jego ukochana Pola ogłosili fanom, że spodziewają się drugiej wspólnej pociechy. Pierwszy był dwuletni Falco. Oprócz chłopca małżonkowie mają też dzieci ze swoich poprzednich związków. Wspólnymi siłami udało im się stworzyć zgraną, patchworkową rodzinę.

CZYTAJ TAKŻE: Edyta Herbuś i Tomasz Barański wspominają swój związek. „Kochałam Cię bezwarunkowo"

Gwiazdor od początku nie ukrywał, że marzyła mu się kolejna córka. Jednak kilka tygodni później okazało się, że na świat ma przyjść chłopiec. „Miała być córeczka tatusia a będzie kolejny synek mamusi”, pisała wówczas Pola Wiśniewska. Teraz lider Ich Troje ujawnił, jakie imię najprawdopodobniej otrzyma maluch, przy okazji pokazując zdjęcie ciężarnej partnerki. Ten widok rozczula!

Michał Wiśniewski pokazał ciężarną Polę i ujawnił imię pociechy

Muzyk opublikował na Instagramie zdjęcie, do którego zapozował razem z Polą. Żona wyeksponowała ciężarne krągłości — nie sposób ukryć, że poród zbliża się wielkimi krokami! Na takie ujęcia fani czekali bardzo długo, lecz w komentarzach rozgrzała głównie dyskusja na temat… imienia. Wszystko wskazuje na to, że Michał Wiśniewski nie odpuszcza i nadal próbuje przeforsować swoją propozycję! „Razem z @wisniewska_pola nie możemy się doczekać. Ja czekam na Cloë a Polcia na Vincenta… Szykuje się batalia!” — czytamy w opisie pod wspólnym zdjęciem.

Tymczasem życzymy dużo zdrowia w tym pięknym czasie!  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Joanna Jabłczyńska opowiedziała o problemach ze zdrowiem. „Mój głos pewnie nie wróci do poprzedniego stanu"

Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022

Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022

Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.