Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA
O tym się mówi

Pola Wiśniewska jest w ciąży! Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty

Para właśnie przekazała radosną nowinę

Marcjanna Maryszewska 4 października 2022 13:00
Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA

Michał Wiśniewski oraz Pola Wiśniewska spodziewają się dziecka! Wieści o ciąży przekazali za pośrednictwem Instagrama. Do tej pory wokalista zdążył już wychować całkiem pokaźną gromadkę pociech, z której jest bardzo dumny. Już wkrótce zostanie ojcem szósty raz!

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska spodziewają się dziecka!

To wyjątkowy dzień dla ich małżeństwa! Michał i Pola Wiśniewscy zaczęli spotykać się w 2019 roku, wzięli ślub w trakcie trwającej pandemii, a niedawno w tajemnicy przed wszystkimi odnowili przysięgę małżeńską. Są również rodzicami niespełna dwuletniego synka Falco Amadeusa. Teraz natomiast podzielili się kolejnymi radosnymi wieściami. Okazuje się, że zakochani znów spodziewają się dziecka!

Para pokazała właśnie zdjęcie pozytywnego testu ciążowego. Na drugim planie widać ich synka Falco. „Oops! We Did It Again (tłum. Ups, znów to zrobiliśmy)”, podpisali fotografię, nawiązując tym samym do hitowego przeboju Britney Spears. Fani nie posiadali się z radości, a sekcja komentarzy zaroiła się od gratulacji dla rodziców!

Czytaj także: Edward Miszczak i Anna Cieślak są jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu...

Wokalista Ich Troje tym samym zostanie ojcem po raz szósty. Razem z Martą Wiśniewską doczekał się córki Fabienne i syna Xaviera, z kolei ze związku z Anną Świątczak wychowuje nastoletnie pociechy Fabienne i Etiennette. 

Sprawdź również: Syn Natalii Kukulskiej ma już 22 lata, a jego serce jest już zajęte! Jak wygląda dziś Jan Dąbrówka?

Nie da się ukryć, że muzyk świetnie spełnia się w roli rodzica, a jego najbliższym niczego nie brakuje. „Moje dzieci to moje największe przeboje. Myślę, że niejeden rodzic powiedziałby tak o swoich dzieciach w kontekście własnego życiowego sukcesu” - mówił jakiś czas temu w VIVIE!.

Całej rodzinie życzymy dużo zdrowia i wszystkiego najwspanialszego!  

Michał Wiśniewski, VIVA! 12/2022

Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?