Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem? Jego najnowsze zdjęcie wywołało w sieci burzę!

Pola Wiśniewska jest w kolejnej ciąży?

Gabriela Czernecka 11 kwietnia 2021 16:38
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Pola Wiśniewska spodziewa się dziecka? Michał Wiśniewski podzielił się na Instagramie nowym zdjęciem, które natychmiast wywołało w sieci burzę. Internauci nie mają wątpliwości, że tak wokalista Ich Troje ogłasza, że Pola Wiśniewska jest w ciąży. Czy faktycznie para spodziewa się kolejnego potomka? Poznajcie szczegóły. 

Czy Pola Wiśniewska jest w ciąży? 

Ostatnie miesiące w życiu Michała Wiśniewskiego obfitują w piękne wydarzenia. W ubiegłym roku lider Ich Troje stanął na ślubnym kobiercu. W tym roku na świat przyszło jego kolejne dziecko. Świeżo upieczony tata nie ukrywa już swojego szczęścia. Synek Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej - Falco Amadeus - już ma na koncie debiut w social mediach. NIe ma wątpliwości, że stał się oczkiem w głowie rodziców. W krótkim wywiadzie dla Show Pola Wiśniewska wyjawiła, że wraz z synkiem i mężem spędzają teraz niezwykły czas: „Czasami jesteśmy niewyspani, ale jest to przyjemne zmęczenie”, wyznała. 

Michał Wiśniewski nie ukrywa, że rodzina jest dla niego ogromnie ważna. Chętnie dzieli się w sieci fotografiami ze swoimi dziećmi. Przypomnijmy, że ma dwoje dzieci ze związku z Martą „Mandaryną” - syna Xaviera oraz córkę Fabienne, ze związku z Anną Świątczak ma dwie córki - Etiennette oraz Vivienne. Wokalista był także mężem Dominiki Tajner, para nie doczekała się jednak razem dzieci, ale Dominika miała syna Maxa z poprzedniego związku, który również utrzymuje dobre relacje z pozostałymi dziećmi Wiśniewskiego. „Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa zawsze też będę traktował jak część swej rodziny”, pisał Wiśniewski pod niedawnym zdjęciem syna Xaviera z Maxem, synem Dominiki Tajner z poprzedniego małżeństwa. 

Zobacz:  Michał Wiśniewski pokazał romantyczne zdjęcia z piątą żoną. Takie były początki ich związku

Michał Wiśniewski o żonie Poli
Fot. VOYO BAKIEWICZ

Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem?

Choc wydawałoby się, że para ma pełne ręce roboty przy opiece nad dwumiesięcznym synkiem, to lider Ich Troje wspomniał już w sieci pod koniec marca o… kolejnym potomku.. „Chcieliśmy rodzić w Łodzi, ale tam tatusiom wstęp był już całkowicie wzbroniony. Może w przyszłości :-)”, napisał o mieście, z którego pochodzi, z nadzieją na kolejnego potomka.

Fani zdają się twierdzić, że marzenie Michała WIśniewskiego o kolejnym dziecku właśnie się spełnia. Takie wnioski internauci wysnuli po publikacji najnowszej fotografii lidera Ich Troje, na którym widzimy nowy tatuaż Wiśniewskiego. W hołdzie Poli ozdobił swoją klatkę piersiową jej imieniem w kółku. To nie jest jedyny tatuaż, jaki w ostatnim czasie wykonał sobie muzyk.

Jego przedramię zdobi data urodzenia najmłodszego syna oraz literka „F”, mająca symbolizować imię chłopca. Powyżej pojawił się drugi tatuaż, ale niedokończony - widać datę oraz literkę „C”. #tatoo #falcoamadeus batoon #children #father #zdjeciemowisamozasiebie @wisniewska_pola @77inktattoo, podpisał zdjęcie Michał Wisniewski.

ZobaczMichał Wiśniewski snuje plany o szóstym dziecku. Artysta ma w związku z nim jedno marzenie

Fani nie mają wątpliwości, że Pola Wiśniewska jest w drugiej ciąży z Michałem Wiśniewskim. CZy aby na pewno? Wokalista przyzwyczaił już nas do tego, że chętnie dzieli się radosnymi nowinami ze swojego życia i zazwyczaj robi to w nieoczywisty i oryginalny sposób. Czy tak jest i tym razem? Cierpliwie czekamy na potwierdzenie tej wiadomości! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.