Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Odnowili przysięgę małżeńską, znów zostali rodzicami! Tak o miłości mówili Michał i Pola Wiśniewscy

„Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy”

Olga Figaszewska 17 maja 2023 14:06
Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA

Kiedy Michał Wiśniewski przyrzekał miłość swojej ukochanej, Poli, ze względu na obowiązujące w czasie pandemii obostrzenia zakochani nie mogli zorganizować wesela. Jakiś czas temu postanowili więc odnowić przysięgę małżeńską, przy okazji wyprawiając huczne przyjęcie z okazji urodzin artysty. Teraz małżonkowie powitali na świecie swoje drugie wspólne dziecko! Oto, jak Michał i Pola Wiśniewscy mówili o miłości.

Michał i Pola Wiśniewscy odnowili przysięgę małżeńską

Wspierają się, trwają u swojego boku i cieszą każdą chwilą spędzoną z synkiem, Falco. Michał i Pola Wiśniewscy w 2020 roku przyrzekali sobie miłość i wierność. W czasie pandemii nie spełnili swojego pragnienia o weselu. Niedawno była okazja ku temu, by spotkać się z rodziną i przyjaciółmi. Z okazji 50. urodzin lidera Ich Troje, wyprawiono huczne przyjęcie, które zostało połączone z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Datę i miejsce uroczystości udało im się do końca utrzymać w tajemnicy.

Główni zainteresowani przekazali wiadomość o tym wyjątkowym wydarzeniu. Michał i Pola Wiśniewscy za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielili się z fanami zdjęciami z imprezy. Od ukochanej muzyka trudno było oderwać wzrok. Pola wyglądała zjawiskowo! Tego wieczora zachwycała w dwóch niezwykłych kreacjach, które idealnie podkreślały jej sylwetkę.

„Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami, i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love”, napisali zakochani.

Zobacz też: Od lat zachwyca w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jakie tajemnice skrywa Agnieszka Hekiert?

Michał i Pola Wiśniewscy doczekali się kolejnego dziecka. Tak wokalista mówił o miłości

Michał Wiśniewski w jednym z wywiadów zaznaczył, że uroczystość była połączeniem urodzin z celebracją małżeństwa. „Wesela drugiego nie robiłem, połączyłem po prostu urodziny z celebracją małżeństwa z Polą. W rodzinnym gronie i z przyjaciółmi odnowiliśmy przysięgę małżeńską. Tak między nami, po cichu, skromnie, ale wesoło i pięknie było”, mówił na łamach Faktu.

Wokalista Ich Troje unosi się na skrzydłach miłości. Wspólnie z ukochaną Polą od prawie czterech lat tworzą szczęśliwy związek. „Zafundowałem sobie miłość, po prostu miłość, nic materialnego. Ja już wcześniej wszystko miałem. Dziś dbam o to co w sercu, pielęgnuję miłość każdego dnia. To już trwa trzy i pół roku. I jest cudnie”, dodawał wówczas.

Jakiś czas temu okazało się, że szczęśliwa rodzina już niebawem się powiększy... Zakochani podzielili się radosną nowiną, że spodziewają się drugiego wspólnego dziecka! Teraz małżonkowie poinformowali, że ich pociecha jest już na świecie! Chłopiec otrzymał oryginalne imiona: Noël Cloé Wiśniewski. Szczęśliwym rodzicom życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Sprawdź też: Marianna Janczarska poznała tatę dopiero po śmierci. Jej dzieciństwo upłynęło pod znakiem bolesnej pustki

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska,  Jubileusz Ich Troje podczas Festiwalu Weselnych Przebojów, 2022
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska,  Jubileusz Ich Troje podczas Festiwalu Weselnych Przebojów, 2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.