Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Odnowili przysięgę małżeńską, wkrótce ponownie zostaną rodzicami. Tak o miłości mówili Michał i Pola Wiśniewscy

„Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy”

Olga Figaszewska 4 października 2022 20:56
Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fot. PODLEWSKI AKPA

Dwa lata temu Michał Wiśniewski przyrzekał miłość swojej ukochanej, Poli. Ze względu na obostrzenia obowiązujące w czasie pandemii zakochani nie mogli jednak zorganizować wesela. Niedawno odnowili przysięgę małżeńską, wyprawiając przy okazji huczne przyjęcie z okazji urodzin wokalisty. Teraz okazało się, że małżonkowie spodziewają się drugiego wspólnego dziecka! Oto, jak Michał i Pola Wiśniewscy mówili o miłości.

Michał i Pola Wiśniewscy odnowili przysięgę małżeńską

Wspierają się, trwają u swojego boku i cieszą każdą chwilą spędzoną z synkiem, Falco. Michał i Pola Wiśniewscy w 2020 roku przyrzekali sobie miłość i wierność. W czasie pandemii nie spełnili swojego pragnienia o weselu. Niedawno była okazja ku temu, by spotkać się z rodziną i przyjaciółmi. Z okazji 50. urodzin lidera Ich Troje, wyprawiono huczne przyjęcie, które zostało połączone z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Datę i miejsce uroczystości udało im się do końca utrzymać w tajemnicy.

Główni zainteresowani przekazali wiadomość o tym wyjątkowym wydarzeniu. Michał i Pola Wiśniewscy za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielili się z fanami zdjęciami z imprezy. Od ukochanej muzyka trudno było oderwać wzrok. Pola wyglądała zjawiskowo! Tego wieczora zachwycała w dwóch niezwykłych kreacjach, które idealnie podkreślały jej sylwetkę.

„Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami, i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love”, napisali zakochani.

Zobacz też: Annę Jantar i jej ojca łączyła trudna relacja: „Tata za dużo pił…”. Kim był Józef Szmeterling?

Michał i Pola Wiśniewscy spodziewają się kolejnego dziecka. Tak wokalista mówił o miłości

Michał Wiśniewski w jednym z wywiadów zaznaczył, że uroczystość była połączeniem urodzin z celebracją małżeństwa. „Wesela drugiego nie robiłem, połączyłem po prostu urodziny z celebracją małżeństwa z Polą. W rodzinnym gronie i z przyjaciółmi odnowiliśmy przysięgę małżeńską. Tak między nami, po cichu, skromnie, ale wesoło i pięknie było”, mówił na łamach Faktu.

Wokalista Ich Troje unosi się na skrzydłach miłości. Wspólnie z ukochaną Polą od prawie czterech lat tworzą szczęśliwy związek. „Zafundowałem sobie miłość, po prostu miłość, nic materialnego. Ja już wcześniej wszystko miałem. Dziś dbam o to co w sercu, pielęgnuję miłość każdego dnia. To już trwa trzy i pół roku. I jest cudnie”, dodawał wówczas.

Teraz okazuje się, że szczęśliwa rodzina już niebawem się powiększy... Zakochani podzielili się radosną nowiną, że spodziewają się drugiego wspólnego dziecka! Choć będzie to ich druga wspólna pociecha, to dla każdego z małżonków szósta. Parze serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Sprawdź też: Marcin Daniec i jego żona udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno! Oto ich historia

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska,  Jubileusz Ich Troje podczas Festiwalu Weselnych Przebojów, 2022
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska,  Jubileusz Ich Troje podczas Festiwalu Weselnych Przebojów, 2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?