Fot. Instagram: m_wisniewski1972
o tym jest głośno

Pola Wiśniewska urodziła! Michał Wiśniewski przekazał radosne wieści na Instagramie

Chłopiec otrzymał oryginalne imię!

Marcjanna Maryszewska 16 maja 2023 22:00
Fot. Instagram: m_wisniewski1972

Michał i Pola Wiśniewscy powitali na świecie kolejne dziecko! Lider zespołu Ich Troje zamieścił na Instagramie grafikę, za sprawą której ogłosił, że jego żona właśnie urodziła. "Witamy na świecie Synku" — napisał poruszony muzyk. To naprawdę piękna chwila!

Pola Wiśniewska urodziła. Michał Wiśniewski zamieścił wpis na Instagramie

Małżonkowie tworzą naprawdę wyjątkową rodzinę. Razem wychowują 2-letniego synka Falco, a oprócz niego każde z nich ma dzieci z poprzednich związków. Dziś Michał Wiśniewski doczekał się narodzin swojej szóstej już pociechy! Chłopiec otrzymał wyjątkowe imię, które zostało ogłoszone pod wyjątkową grafiką. Post pojawił się chwilę temu na Instagramie muzyka. "Noël Cloé Wiśniewski. Witamy na świecie Synku" — czytamy. 

Wygląda zatem na to, że artysta postawił na swoim i przeforsował wybrane przez siebie imię dla maluszka. Jeszcze kilka tygodni temu wyrażał w tej sprawie swoje obawy. "Szanse, że pozostanie to imię, są niewielkie. Pola postawiła się okoniem i pewnie będę musiał się poddać", przyznał w rozmowie z Faktem. 

Serdecznie gratulujemy i całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.