Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz
O tym się mówi

Michał Wiśniewski ma poważne kłopoty! Właśnie poznał płeć szóstego dziecka

Wokalista poprosił fanów o pomoc. O co chodzi?

Marcjanna Maryszewska 10 listopada 2022 11:05
Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

Michał Wiśniewski po raz szósty zostanie tatą! Te radosne wieści obiegły media na początku października. Od tamtego czasu fani niecierpliwie wyczekiwali informacji o płci dziecka Poli Wiśniewskiej oraz wokalisty Ich Troje. Artysta wczoraj ujawnił prawdę za pośrednictwem… w dość nietypowy sposób. Okazuje się, że nie tylko ma poważny problem, ale również poprosił obserwujących o wsparcie!

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska ujawnili płeć dziecka

Ten związek elektryzuje media od ponad trzech lat. Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska stanęli na ślubnym kobiercu w czasie pandemii, doczekali się narodzin syna Falco Amadeusa, a niedawno zdecydowali się odnowić przysięgę małżeńską. Z kolei za kilka miesięcy zakochani ponownie zostaną rodzicami, o czym poinformowali fanów 4 października za pośrednictwem Instagrama.

CZYTAJ TAKŻE: Dominika Chorosińska ma szóstkę dzieci i jeden ogromny sekret... Co dzisiaj robi była gwiazda serialu „M jak Miłość"?

Wokalista Ich Troje nie ukrywał, że marzy mu się kolejna córeczka. Wybrał już nawet imię, które przyszli rodzice ukryli w hashtagach zdjęcia ogłaszającego radosną nowinę. „Na pewno to będzie imię na "c" bo mam już taki tatuaż” - mówił Plejadzie Michał Wiśniewski. Pociecha miała nazywać się Cloe. Już wtedy fani byli przekonani, że przyszli rodzice doskonale znali płeć swojej pociechy. Teraz z kolei okazuje się, że w rzeczywistości było zupełnie inaczej.

Na InstaStory artysty pojawiło się zdjęcie wskazujące na to, że na świat wkrótce przyjdzie chłopiec! To z kolei postawiło Michała Wiśniewskiego przed poważnym problemem. Teraz poszukuje inspiracji do nowego imienia, które pasowałoby do jego tatuażu. „Imię na "c", byle nie Czesław” - czytamy. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Piotr Jacoń i jego żona Magdalena stworzyli idealny dom dla swoich dzieci. Jak dzisiaj wyglądają ich relacje?

Należy przyznać, że to naprawdę oryginalny sposób na publiczne ujawnienie płci przyszłej pociechy. Życzymy dużo zdrowia synkowi oraz jego rodzicom!  

Fot. Instagram m_wisniewski1972

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.