Dominika Figurska
Fot. Damian KLAMKA/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Chorosińska ma szóstkę dzieci i jeden ogromny sekret...

Długo nie wiedział o tym nikt. Później aktorka przyznała się sama

Rafał Kowalski 17 lipca 2021 18:05
Dominika Figurska
Fot. Damian KLAMKA/East News

Dominika Chorosińska (dawniej Figurska) przez siedem lat była jedną z największych gwiazd serialu M jak miłość. W 2009 roku aktorka zdecydowała się jednak na odejście z produkcji, by rozwijać się w innych artystycznych projektach. Od pięciu lat 42-latka zawodowo zajmuje się także prowadzeniem programów w Telewizji Republika, TVP i TVP Info oraz jest działaczką związaną z PiS. Prywatnie żona Michała Chorosińskiego ma szóstkę dzieci, ale to właśnie ta część życia gwiazdy skrywa pewien sekret…

Dzieci Dominiki Chorosińskiej

Dominika i Michał opiekują się na co dzień szóstką dzieci: pełnoletnią od lipca tego roku Anastazją,  Matyldą,  Józefem,  Piotrem, Janem Pawłem, który ma 4 lata oraz kolejną córeczką, której imienia nie poznaliśmy. Dziewczynka przyszła na świat  jesienią 2020 roku. Aktorka wielokrotnie opowiadała w mediach o swojej rodzinie, którą zawsze stawia na pierwszym miejscu. Uduchowiona Dominika Chorosińska podkreślała, że piątka dzieci to spełnienie jej planów, które zakładała wraz z mężem już na początku związku. Los dał rodzinie więcej...

„Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. Wtedy to było powiedziane żartem. Właściwie z pierwszym dzieckiem wydawało nam się, że nastąpił koniec świata, że na nim się skończy. Potem pojawiło się drugie i trzecie. Nagle zobaczyliśmy, że to może być coś pięknego, że te dzieci to jest wielki skarb… i pojawiło się czwarte dziecko. I śmiejemy się z mężem, że potem nie chcieliśmy, żeby ten czwarty był jedynakiem, ponieważ poprzednia trójka wychowywała się jak gdyby razem", opowiadała w jednym z wywiadów gwiazda.

"Była duża różnica wieku między nimi, ponieważ czwarty synek pojawił się po dłuższej przerwie i stąd nasza decyzja o kolejnym dziecku. Jesteśmy przekonani, że zupełnie inaczej chowają się maluchy, jak są blisko siebie”, dodawała kilka lat temu aktorka w Dzień Dobry TVN. Wypowiedź była przepełniona miłością i w ogóle nie wskazywała, że mąż Dominiki Chorosińskiej wcale nie jest biologicznym ojcem jednego z dzieci...

Zobacz też: Dominika Chorosińska ma szóstkę dzieci. Najstarsza córka skończyła 18 lat. Zobacz, jak wygląda! Podobna do mamy? 

Dominika Chorosińska, Michał Chorosiński, dzieci
Fot. AGENCJA SE/East News

Romans Dominiki Chorosińskiej

Przed zbliżeniem się do Boga, o czym aktorka wielokrotnie opowiadała przed kamerami, była gwiazda M jak miłość zboczyła ze ścieżki wierności w małżeństwie. Media rozpisywały się o tym, że Dominika Chorosińska miała romans z o 10 lat starszym od siebie reżyserem i kompozytorem. To właśnie z nim miała zajść w trzecią ciążę z synem Józkiem. Mąż Michał uznał dziecko za swoje. Po latach działaczka PiS tłumaczyła, że trudno jest wytrwać w monogamicznym związku, który trwa kilkanaście lat.

Na szczęście w chwili największego kryzysu, kiedy małżeństwo pary gwiazdorów wisiało na włosku, 42-latce pomogła jedna ze świętych. „Skleiliśmy małżeństwo, choć z ludzkiego punktu widzenia było to niemożliwe. Najpierw zaczęła mnie rozsadzać tęsknota za sakramentami. Pewnego dnia na targach książki przypadkowo natknęłam się na Dzienniczek s. Faustyny. Przeglądając go, znalazłam zdanie, że mogą przyjść do mnie najwięksi grzesznicy. Poczułam, że zalewa mnie strumień boskiej miłości. Dziś uważam, że to m.in. s. Faustyna uratowała moje małżeństwo”, mówiła w jednym z wywiadów Dominika Chorosińska.

Przy okazji innego wywiadu, tym razem z dziennikiem Fakt, wydało się, że nie tylko Dominika Chorosińska, ale i Michał Chorosiński ma na swoim koncie zdradę. Na szczęście żona mu wybaczyła. „Dobrze się nam układa. Myślę, że coś takiego się już nie powtórzy, no... bo człowiek uczy się na doświadczeniach. Najważniejsze jest dla nas dobro dzieci", mówił aktor i dodał, za co ceni ukochaną. „Dominika jest mądrą i dojrzałą kobietą, rozmawialiśmy na ten temat. Wychowujemy wspólnie dzieci, a to była tylko moja jednorazowa przygoda”, mogliśmy przeczytać na łamach gazety.

Mimo zdradzenia w przeszłości partnera, Dominika Chorosińska w 2012 roku została ambasadorką kampanii Wierność jest sexy i radziła małżeństwom, jak wytrwać u swojego boku. Kilka lat później jako radna w sejmiku wojewódzkim decydowała o losach mieszkańców Mazowsza. Z kolei w 2019 roku przegrała wybory do Europarlamentu, ale za to chwilę później uzyskała mandat posłanki na Sejm IX kadencji z ostatniego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości.

Wierzycie, że człowiek może przejść aż taką przemianę? Wszystko na to wskazuje! Życzymy najlepszego. 

11_o-tym-sie-mowi_par_04.jpg
Fot. ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.