Dominika Figurska
Fot. Damian KLAMKA/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Figurska ma piątkę dzieci i jeden ogromny sekret...

Aktorka właśnie spodziewa się szóstego potomka

Rafał Kowalski 5 lipca 2020 10:44
Dominika Figurska
Fot. Damian KLAMKA/East News

Dominika Figurska przez siedem lat była jedną z największych gwiazd serialu M jak miłość. W 2009 roku aktorka zdecydowała się jednak na odejście z produkcji, by rozwijać się w innych artystycznych projektach. Od czterech lat Figurska zawodowo zajmuje się także prowadzeniem programów w Telewizji Republika, TVP i TVP Info. Ponadto żona Michała Chorosińskiego ogłosiła dwa dni temu, że jest w ciąży. Para ma piątkę dzieci, ale to właśnie ta część życia gwiazdy skrywa pewien sekret…

Dzieci Dominiki Figurskiej

Dominika i Michał opiekują się na co dzień piątką dzieci: czternastoletnią Anastazją, dwunastoletnią Matyldą, dziesięcioletnim Józefem, pięcioletnim Piotrem i najmłodszym Janem Pawłem, który ma 3 lata. Teraz była gwiazda „M jak miłość” spodziewa się szóstego dziecka. Będzie to dziewczynka, która przyjdzie na świat jesienią. Aktorka wielokrotnie opowiadała w mediach o swojej rodzinie, którą zawsze stawia na pierwszym miejscu. Uduchowiona Dominika Figurska podkreślała, że piątka dzieci to spełnienie jej planów, które zakładała wraz z mężem już na początku związku.

„Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. Wtedy to było powiedziane żartem. Właściwie z pierwszym dzieckiem wydawało nam się, że nastąpił koniec świata, że na nim się skończy. Potem pojawiło się drugie i trzecie. Nagle zobaczyliśmy, że to może być coś pięknego, że te dzieci to jest wielki skarb… i pojawiło się czwarte dziecko. I śmiejemy się z mężem, że potem nie chcieliśmy, żeby ten czwarty był jedynakiem, ponieważ poprzednia trójka wychowywała się jak gdyby razem.

Była duża różnica wieku między nimi, ponieważ czwarty synek pojawił się po dłuższej przerwie i stąd nasza decyzja o kolejnym dziecku. Jesteśmy przekonani, że zupełnie inaczej chowają się maluchy, jak są blisko siebie”, kilka lat temu mówiła aktorka w Dzień Dobry TVN. Wypowiedź była przepełniona miłością i w ogóle nie wskazywała, że mąż Dominiki Figurskiej wcale nie jest biologicznym ojcem jednego z dzieci...

Romans Dominiki Figurskiej

Przed zbliżeniem się do Boga, o czym aktorka wielokrotnie opowiadała przed kamerami, była gwiazda M jak miłość zboczyła ze ścieżki wierności w małżeństwie. Media rozpisywały się o tym, że Dominika Figurska miała romans z o 10 lat starszym od siebie reżyserem i kompozytorem. To właśnie z nim miała zajść w trzecią ciążę z synem Józkiem. Mąż Michał uznał dziecko za swoje. Po latach aktorka tłumaczyła, że trudno jest wytrwać w monogamicznym związku, który trwa kilkanaście lat.

Na szczęście w chwili największego kryzysu, kiedy małżeństwo pary gwiazdorów wisiało na włosku, Figurskiej pomogła jedna ze świętych. „Skleiliśmy małżeństwo, choć z ludzkiego punktu widzenia było to niemożliwe. Najpierw zaczęła mnie rozsadzać tęsknota za sakramentami. Pewnego dnia na targach książki przypadkowo natknęłam się na Dzienniczek s. Faustyny. Przeglądając go, znalazłam zdanie, że mogą przyjść do mnie najwięksi grzesznicy. Poczułam, że zalewa mnie strumień boskiej miłości. Dziś uważam, że to m.in. s. Faustyna uratowała moje małżeństwo”, mówiła w jednym z wywiadów Dominika Figurska.

Przy okazji innego wywiadu, tym razem z dziennikiem Fakt, wydało się, że nie tylko Dominika Figurska, ale i Michał Chorosiński ma na swoim koncie zdradę. Na szczęście żona mu wybaczyła. „Dobrze się nam układa. Myślę, że coś takiego się już nie powtórzy, no... bo człowiek uczy się na doświadczeniach. Najważniejsze jest dla nas dobro dzieci", mówił aktor i dodał, za co ceni ukochaną. „Dominika jest mądrą i dojrzałą kobietą, rozmawialiśmy na ten temat. Wychowujemy wspólnie dzieci, a to była tylko moja jednorazowa przygoda”, mogliśmy przeczytać na łamach gazety.

Mimo zdradzenia w przeszłości partnera, Dominika Figurska została rok temu ambasadorką kampanii Wierność jest sexy i radziła małżeństwom, jak wytrwać u swojego boku. A już za chwilę, jako radna w sejmiku wojewódzkim, gwiazda będzie decydować o losach mieszkańców Mazowsza. Czy na podstawie tej historii wierzycie, że człowiek może przejść przemianę?  

11_o-tym-sie-mowi_par_04.jpg
Fot. ONS

Dominika Figurska pozuje z mężem i dwójką dzieci

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.