Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak zaliczyła w Sopocie ogromną wpadkę!

Tego po dziennikarce mało kto się spodziewał. Internauci są podzieleni

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2019 13:26
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Tego mało kto się spodziewał. Widzowie w trakcie wczorajszego festiwalu w Sopocie byli mocno zażenowani, gdy prowadząca wydarzenie Agnieszka Woźniak-Starak pomyliła jeden z europejskich krajów z innym! Całość dosyć złośliwie skomentował jej sceniczny partner, Filip Chajzer. A internauci są podzieleni: jedni nie kryją oburzenia i wytykają dziennikarce rażący błąd, inni stają w jej obronie!

Agnieszka Woźniak-Starak pomyliła na festiwalu w Sopocie Szwajcarię ze Szwecją

Wczoraj na deskach Opery Leśnej w ramach Top of the Top Sopot Festival 2019 rozegrał się konkurs o Bursztynowego Słowika. W szranki stanęło ze sobą pięciu artystów z różnych europejskich krajów: Christopher z Danii, Frans ze Szwecji, Lake Malawi z Czech, Alma z Bułgarii i Luca Hanni ze Szwajcarii.

Zwycięzcą okazał się Szwed, który wykonał utwór If I were sorry, kompozycję, która... trzy lata temu reprezentował jego rodzinny kraj na Eurowizji, organizowanej wówczas w Globen Arena w Sztokholmie.

Niestety, prowadząca wczorajsze wydarzenie Agnieszka Woźniak-Starak zaliczyła w trakcie zapowiadania jednego z uczestników karygodną wpadkę. Chodzi o Lukę Hanniego ze Szwajcarii, w której miejsce dziennikarka wstawiła... Szwecję.

Nie umknęło to uwadze Filipa Chajzera, który towarzyszył jej na scenie tego dnia.

„Podkreślamy, że wykonawca wróci samolotem do Zurychu, nie do Sztokholmu”, próbował rozładować atmosferę, co jednak nie w smak było autorce wpadki.

„Nie musisz mi tego wytykać”, odpowiedziała wyraźnie zła.

Internauci komentują wpadkę Agnieszki Woźniak-Starak

W sieci oczywiście zawrzało. Internauci są jednak podzieleni. Jedni nie zostawiają na Agnieszce Woźniak-Staraj suchej nitki i wytykają jej rażącą niewiedzę. Inni podkreślają, że pomyłki zdarzają się każdemu, szczególnie w przypadku widowisk prowadzonych na żywo.

„No cóż że ze Szwecji czy innej Szwajcarii”, „Pomyłki zdarzają się każdemu, nie ma co hejtować”, „Cóż, może faktycznie słabo, ale kto jest bez winy...”, „Oj tam mi też zdarzało się pomylić nazwy tych dwóch krajów”, piszą.

A co Ty sądzisz o wpadce Agnieszki Woźniak-Starak?  

Tak dziennikarka prezentowała się w trakcie wczorajszego Top of the top Sopot Festiwal:

Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. ONS

Niestety, Agnieszka Woźniak-Starak zaliczyła kłopotliwą wpadkę:

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…