O TYM JEST GŁOŚNO

Wpadka Beaty Tadli w Tańcu z gwiazdami! Widzowie wstrzymali oddech

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał...

Konrad Szczęsny 28 kwietnia 2018 11:51

Ulubione taneczne show Polaków wchodzi w decydującą fazę! W Tańcu z gwiazdami pozostały jedynie trzy pary, w tym cieszący się ogromną sympatią widzów Beata Tadla i Jan Kliment, Popek i Janja Lesar oraz Kasia Dziurska i Tomasz Barański. 27 kwietnia z show pożegnał się Dariusz Wieteska. W trakcie programu doszło również do wyglądającej groźnie wpadki, którą zaliczyła dziennikarka i jej taneczny partner!

Wpadka Beaty Tadli z Tańcu z gwiazdami

Wszystkie pary wystąpiły wczoraj na parkiecie dwa razy. Nie brakowało emocji, łez, wzruszeń oraz mniej i bardziej krytycznych komentarzy jurorów. Uwagę widzów przyciągnął szczególnie walc wiedeński w wykonaniu Beaty Tadli i Jana Klimenta. W jego trakcie doszło do wyglądającej groźnie wpadki!

W pewnym momencie, przy podnoszeniu, długa sukienka dziennikarki owinęła się wokół głowy Jana Klimenta! Tancerz przez chwilę poruszał się po parkiecie, nie widząc nic. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie i para mogła ukończyć walca wiedeńskiego. 

Kto wygra Taniec z gwiazdami: Beata Tadla czy raper Popek?

W programie pozostały trzy pary, jednak czytając komentarze widzów Tańca z Gwiazdami można odnieść wrażenia, że wszyscy wydają się zgodni: w finale widowiska zobaczymy Beatę Tadlę oraz Jana Klimenta i rapera Popka i Janję Lesar. To oni są ulubieńcami publiczności i jury. Katarzyna Dziurska i Jan Barański w odczuciu widzów nie mają zbyt dużych szans, by zakwalifikować się do finału. Tym bardziej, że we wczorajszym odcinku znaleźli się w strefie zagrożenia, jednak ostatecznie z programem pożegnał się Dariusz Wieteska. 

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia, dokumentujące wpadkę Beaty Tadli i Jana Klimenta.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.