Damian Michałowski, Paulina Krupińska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Niezręczna wpadka w „Dzień Dobry TVN”. Damian Michałowski pomylił znane aktorki

Udało mu się jednak z tego wybrnąć z klasą

Konrad Szczęsny 3 czerwca 2021 19:53
Damian Michałowski, Paulina Krupińska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Widzowie nie ukrywali zdziwienia! Damian Michałowski w trakcie czwartkowego wydania „Dzień Dobry TVN” popełnił zabawną wpadkę. Gdy mówił o powracającym na antenę „Mam talent”, wymienił nazwisko aktorki, która... nigdy nie była jury programu! Szybko jednak udało mu się z tego wybrnąć.

Michał Kempa nowym prowadzącym Mam talent. Zastąpi Szymona Hołownię

W trakcie czwartkowego wydania na słynnej kanapie zasiadł Michał Kempa. Prezenter zastąpi w uwielbianym przez widzów show Szymona Hołownię, który porzucił telewizję na rzecz polityki. Zdalnie połączono się również z drugim prowadzącym „Mam talent”, Marcinem Prokopem. Jak się okazało, prezenter obecnie przebywa na wakacjach. 

Damian Michałowski i Paulina Krupińska zapytali dziennikarza, który już niebawem zadebiutuje w programie, o to, czego spodziewa się po nowej roli. Jego odpowiedź zaskoczyła wszystkich, jednak udowodniła jednocześnie, że będzie właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Te słowa bawią do łez!

„To jest wielka radość przede wszystkim. Dla mnie, dla rodziny dla lokalnej tutaj społeczności […]. No ja się spodziewam apanaży przede wszystkim, że ja będę mógł już sobie żyć, pozwolić. Ja mam tylko pole po rodzicach w Międzyrzeczu. No to są koszta. […] I to nie jest tak, że to trzeba jeden dwa odcinki, ale to trzeba cały sezon Mam Talent zapracować”, żartował nowy prowadzący show.

Marcin Prokop i Michał Kempa mieli już okazję się spotkać i od razu znaleźli wspólny język. Udowodnili to w trakcie rozmowy z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim w „Dzień Dobry TVN”. 

„Są komentarze w Internecie, że Marcin Prokop mógłby sam prowadzić ten program. Nie przesadzajmy, tzn. to jest chłop ponad 2 metry wzrostu, on się nie schyli za bardzo w tym momencie, widziałem, że z biodrem są kłopoty... Naprawdę jest ktoś potrzebny od takiej roboty. Mogę się podjąć. (...) 1,5 roku, około 450 dni, siedziałem i czekałem na to, żeby się z ludźmi zacząć spotykać”, kontynuował humorystyczną wypowiedź Michał Kempa, zwycięzca programu „Stand-up. Zabij mnie śmiechem” oraz komik.

Sam Marcin Prokop stwierdził, że wreszcie trafił na kogoś, kto będzie mówił na wizji więcej niż on. W trakcie programu doszło również do pewnej niezręcznej wpadki...

Czytaj także: Studia za granicą i nowa pasja... Od sukcesu Klaudii Kulawik w Mam Talent minęło już 13 lat!

Michał Kempa nowym jurorem Mam talent
Fot. TVN / Piotr Mizerski, materiał promocyjny TVN

Michał Kempa, nowy prowadzący „Mam talent”

Damian Michałowski pomylił Małgorzata Foremniak z inną gwiazdą 

Podekscytowany i rozbawiony Damian Michałowski potwierdził oficjalnie nowy skład jury „Mam talent”. Od jakiegoś czasu było już wiadomo, że w programie nie pojawi się Agustin Egurrola, który przeszedł do TVP. Kto zajął jego miejsce? Znany m.in. z „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” Jan Kliment. Obok niego w fotelach jurorskich zasiądą Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

I to właśnie tej ostatniej dotyczy wpadka, którą zaliczył prowadzący „Dzień Dobry TVN”. Damian Michałowski pomylił aktorką z koleżanką z branży.

„Czy możemy przejść do uczestników? Oni wszyscy czekają na spotkanie z wami, Jankiem Klimentem, z Małgosią Kożuchowską…”, zaczął.

Szybko jednak, po interwencji Pauliny Krupińskiej, naprawił swój błąd i przeprosił za pomyłkę.  

Paulina Krupińska, Damian Michałowski
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
Damian Michałowski
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Damian Michałowski pomylił na wizji Małgorzatę Foremniak z Małgorzatą Kożuchowską

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?