Widzowie nie ukrywali zdziwienia! Damian Michałowski w trakcie czwartkowego wydania „Dzień Dobry TVN” popełnił zabawną wpadkę. Gdy mówił o powracającym na antenę „Mam talent”, wymienił nazwisko aktorki, która... nigdy nie była jury programu! Szybko jednak udało mu się z tego wybrnąć.

WIDEO

player placeholder

Michał Kempa nowym prowadzącym Mam talent. Zastąpi Szymona Hołownię

W trakcie czwartkowego wydania na słynnej kanapie zasiadł Michał Kempa. Prezenter zastąpi w uwielbianym przez widzów show Szymona Hołownię, który porzucił telewizję na rzecz polityki. Zdalnie połączono się również z drugim prowadzącym „Mam talent”, Marcinem Prokopem. Jak się okazało, prezenter obecnie przebywa na wakacjach.

Damian Michałowski i Paulina Krupińska zapytali dziennikarza, który już niebawem zadebiutuje w programie, o to, czego spodziewa się po nowej roli. Jego odpowiedź zaskoczyła wszystkich, jednak udowodniła jednocześnie, że będzie właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Te słowa bawią do łez!

Zobacz także:

„To jest wielka radość przede wszystkim. Dla mnie, dla rodziny dla lokalnej tutaj społeczności […]. No ja się spodziewam apanaży przede wszystkim, że ja będę mógł już sobie żyć, pozwolić. Ja mam tylko pole po rodzicach w Międzyrzeczu. No to są koszta. […] I to nie jest tak, że to trzeba jeden dwa odcinki, ale to trzeba cały sezon Mam Talent zapracować”, żartował nowy prowadzący show.

Marcin Prokop i Michał Kempa mieli już okazję się spotkać i od razu znaleźli wspólny język. Udowodnili to w trakcie rozmowy z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim w „Dzień Dobry TVN”.

„Są komentarze w Internecie, że Marcin Prokop mógłby sam prowadzić ten program. Nie przesadzajmy, tzn. to jest chłop ponad 2 metry wzrostu, on się nie schyli za bardzo w tym momencie, widziałem, że z biodrem są kłopoty... Naprawdę jest ktoś potrzebny od takiej roboty. Mogę się podjąć. (...) 1,5 roku, około 450 dni, siedziałem i czekałem na to, żeby się z ludźmi zacząć spotykać”, kontynuował humorystyczną wypowiedź Michał Kempa, zwycięzca programu „Stand-up. Zabij mnie śmiechem” oraz komik.

Sam Marcin Prokop stwierdził, że wreszcie trafił na kogoś, kto będzie mówił na wizji więcej niż on. W trakcie programu doszło również do pewnej niezręcznej wpadki...

Czytaj także: Studia za granicą i nowa pasja... Od sukcesu Klaudii Kulawik w Mam Talent minęło już 13 lat!

img6MNdAO-82feef2
TVN / Piotr Mizerski, materiał promocyjny TVN

Michał Kempa, nowy prowadzący „Mam talent”

Damian Michałowski pomylił Małgorzata Foremniak z inną gwiazdą

Podekscytowany i rozbawiony Damian Michałowski potwierdził oficjalnie nowy skład jury „Mam talent”. Od jakiegoś czasu było już wiadomo, że w programie nie pojawi się Agustin Egurrola, który przeszedł do TVP. Kto zajął jego miejsce? Znany m.in. z „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” Jan Kliment. Obok niego w fotelach jurorskich zasiądą Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

I to właśnie tej ostatniej dotyczy wpadka, którą zaliczył prowadzący „Dzień Dobry TVN”. Damian Michałowski pomylił aktorką z koleżanką z branży.

„Czy możemy przejść do uczestników? Oni wszyscy czekają na spotkanie z wami, Jankiem Klimentem, z Małgosią Kożuchowską…”, zaczął.

Szybko jednak, po interwencji Pauliny Krupińskiej, naprawił swój błąd i przeprosił za pomyłkę.

Czytaj także: Magda Welc wygrała Mam Talent. Po dziesięciu latach wraca do show-biznesu!
Dzie? Dobry TVN i jego go?cie - luty 2020
Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
imgzlMz88-332cb6e
KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Damian Michałowski pomylił na wizji Małgorzatę Foremniak z Małgorzatą Kożuchowską