Jury Mam Talent
Fot. Jakub Kaminski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Zmiany w programie „Mam Talent”! Wiemy, kto będzie nowym jurorem w show

To prawdziwa niespodzianka dla fanów!

Ksenia Krasko 22 maja 2021 11:10
Jury Mam Talent
Fot. Jakub Kaminski/East News

Wszyscy wielbiciele programu „Mam Talent!” z niecierpliwością czekają na nową edycję show, ale w związku ze zmianami, jakie zaszły w ostatnich miesiącach, pojawiły się pytania – kto zastąpi Szymona Hołownię w roli prowadzącego i kto zasiądzie w jury na miejscu Agustina Egurroli. Jedna z zagadek właśnie została rozwiązana i już wiemy, kogo zobaczymy na ekranach jesienią.

Nowy juror w programie „Mam Talent!”. Kto zastąpi Agustina Egurrolę?

Show „Mam Talent!” powróci w jesiennej ramówce stacji TVN, a castingi wystartują w czerwcu. 13. edycja lubianego programu budzi emocje, ponieważ w składzie prowadzących i jury zaszły spore zmiany. Szymon Hołownia zrezygnował z bycia współgospodarzem show i robi karierę polityczną, a Agustin Egurrola teraz ocenia występy gwiazd w programie „Dance Dance Dance” na antenie TVP.

Zobacz też: Agustin Egurrola krytykowany za surowe oceny w „Dance Dance Dance”. Juror odpowiedział

Na fotelach jurorów niezmiennie zasiądą Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak, a teraz już wiemy, kto jeszcze będzie oceniał zmagania uczestników w nowej edycji – będzie to Jan Kliment! „Jestem bardzo podekscytowany i ciekawy, jak sobie dam radę w tej nowej roli. Trzymajcie kciuki”, przekazał w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

„Wszyscy wiemy, że pojawi się taniec i śpiew, jakieś artystyczne rzeczy. Nie stawiam sobie granic. Ludzie są tak zdolni i mogą umieć coś, co jest nieprawdopodobne, a sami myślą, że to jest normalne. [...] Kategoria wiekowa nie ma znaczenia, jeśli ktoś ma zdolności, to będę tego ciekawy. Muszą mieć w sobie jakiś faktor, talent, charyzmę. Uczestnicy, będę was wspierał, tak jak wy będziecie wspierać mnie”, zapewnił.

Jan Kliment to utalentowany tancerz – jest dwukrotnym mistrzem Czech i pięciokrotnym mistrzem Polski. Jest również choreografem i trenerem tańca w show „Taniec z gwiazdami”.

Jan Kliment z żoną Lenką w sesji magazynu VIVA!, 2018 rok

Lenka i Jan Klimentowie, VIVA! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Nowy prowadzący „Mam Talent!”

Oficjalnych informacji jeszcze nie ma, ale Marcin Prokop zasugerował, że już wie kto stanie u jego boku. „Zakończyłem przesłuchania kandydatów oraz kandydatek do współprowadzenia „Mam Talent!” po tym, jak Szymon Hołownia zostawił po sobie duże buty do wypełnienia. I chyba już wiem, kto je założy. Wkrótce dowiecie się i wy. Będzie dobrze”, napisał na swoim Instagramie.

Zobacz też: Kto zastąpi Szymona Hołownię w „Mam Talent”? Pało jedno nazwisko

Takie doniesienia zaciekawiły fanów programu, którzy z niecierpliwością czekają na szczegóły. „Ktokolwiek to jest – niech Pan ma go w opiece”, skomentował żartobliwie Szymon Hołownia.

Podobają Wam się zmiany w programie „Mam Talent!”? 

Źródło: Dzień Dobry TVN

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.