Agata Duda, pierwsza dama, stylizacje pierwszej damy, stylizacje Agaty Dudy
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Spektakularna wpadka Agaty Dudy w USA. Pierwsza dama...zgubiła but! 

To nagranie już podbija sieć!

Gabriela Czernecka 19 września 2018 11:48
Agata Duda, pierwsza dama, stylizacje pierwszej damy, stylizacje Agaty Dudy
Fot. Rex Features/East News

O tej wpadce pierwszej damy mówią dziś wszyscy. Agata Duda zgubiła but w drodze do Białego Domu! We wtorek Andrzej Duda wraz z małżonką przyleciał do Stanów Zjednoczonych na spotkanie z prezydentem USA, Donaldem Trumpem. Choć internauci zachwycają się tym, jak prezentowała się nasza pierwsza dama Agata Duda, to niestety, nie udało się jej uniknąć wpadki...

Wpadka Agaty Dudy w USA

Wczorajszego popołudnia Andrzej Duda spotkał się z prezydentem USA, Donaldem Trumpem. Podczas wizyty towarzyszyła mu małżonka, Agata Duda. Stylizacja naszej pierwszej damy przypadła do gustu internautom, którzy zgodnie okrzyknęli, że Agata Duda wyglądała o wiele lepiej niż Melania Trump. Wydawało się, że spotkanie par prezydenckich Polski i USA przebiegło bez zarzutu, ale zanim do niego doszło, polska pierwsza dama zaliczyła drobną wpadkę! 

Doszło do niej, kiedy prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką wsiadali do limuzyny, która miała ich zawieźć do Białego Domu. W pewnym momencie but Agaty Dudy zsunął się z jej stopy... Czy to pośpiech, stres, a może zbyt wysoka limuzyna? Nie wiadomo, ale but ewidentnie nie chciał współpracować. Pierwsza dama musiała się po niego schylić, a później z gracją wsiadła do samochodu.

Zobacz też: Andrzej Duda komentuje upokorzenie przez Donalda Trumpa!

Wpadka Agaty Dudy nie umknęła jednak uwadze dziennikarzom, którzy nagrywali  odjazd pary w kierunku Białego Domu. Na Twitterze niemal natychmiast pojawiła się masa komentarzy. Część internautów pisze, że to na szczęście, inni byli jednak bardziej złośliwi twierdząc, że to wstyd: „Słoma z butów”, „Zero klasy!”. A Wy, co o tym myślicie?  

Agata Duda, Melania Trump, Andrzej Duda, Donald Trump
Fot. Rex Features/East News
 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.