Agata Duda, pierwsza dama, stylizacje pierwszej damy, stylizacje Agaty Dudy
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Spektakularna wpadka Agaty Dudy w USA. Pierwsza dama...zgubiła but! 

To nagranie już podbija sieć!

Gabriela Czernecka 19 września 2018 11:48
Agata Duda, pierwsza dama, stylizacje pierwszej damy, stylizacje Agaty Dudy
Fot. Rex Features/East News

O tej wpadce pierwszej damy mówią dziś wszyscy. Agata Duda zgubiła but w drodze do Białego Domu! We wtorek Andrzej Duda wraz z małżonką przyleciał do Stanów Zjednoczonych na spotkanie z prezydentem USA, Donaldem Trumpem. Choć internauci zachwycają się tym, jak prezentowała się nasza pierwsza dama Agata Duda, to niestety, nie udało się jej uniknąć wpadki...

Wpadka Agaty Dudy w USA

Wczorajszego popołudnia Andrzej Duda spotkał się z prezydentem USA, Donaldem Trumpem. Podczas wizyty towarzyszyła mu małżonka, Agata Duda. Stylizacja naszej pierwszej damy przypadła do gustu internautom, którzy zgodnie okrzyknęli, że Agata Duda wyglądała o wiele lepiej niż Melania Trump. Wydawało się, że spotkanie par prezydenckich Polski i USA przebiegło bez zarzutu, ale zanim do niego doszło, polska pierwsza dama zaliczyła drobną wpadkę! 

Doszło do niej, kiedy prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką wsiadali do limuzyny, która miała ich zawieźć do Białego Domu. W pewnym momencie but Agaty Dudy zsunął się z jej stopy... Czy to pośpiech, stres, a może zbyt wysoka limuzyna? Nie wiadomo, ale but ewidentnie nie chciał współpracować. Pierwsza dama musiała się po niego schylić, a później z gracją wsiadła do samochodu.

Zobacz też: Andrzej Duda komentuje upokorzenie przez Donalda Trumpa!

Wpadka Agaty Dudy nie umknęła jednak uwadze dziennikarzom, którzy nagrywali  odjazd pary w kierunku Białego Domu. Na Twitterze niemal natychmiast pojawiła się masa komentarzy. Część internautów pisze, że to na szczęście, inni byli jednak bardziej złośliwi twierdząc, że to wstyd: „Słoma z butów”, „Zero klasy!”. A Wy, co o tym myślicie?  

Agata Duda, Melania Trump, Andrzej Duda, Donald Trump
Fot. Rex Features/East News
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?