O TYM SIĘ MÓWI

Agata Duda zadała szyku w Białym Domu. Nawet Melania Trump wypadła przy niej blado...

Wiemy też, o czym rozmawiali przywódcy Polski i USA

Rafał Kowalski 18 września 2018 20:01

Ponad rok czekał Andrzej Duda, by zostać zaproszonym przez Donalda Trumpa do Białego Domu. Cierpliwość się opłaciła. Właśnie dziś Prezydent Polski wraz z małżonką w końcu doczekali się wizyty u amerykańskiej głowy państwa. Jak wypadli przed fotoreporterami i czym rozmawiali z najważniejszym politykiem świata?

Andrzej i Agata Duda w Białym Domu

Podczas spotkania z Donaldem Trumpem, polski Prezydent miał omówić kilka ważnych dla naszego państwa kwestii, w tym: większa obecność wojskowa USA w Polsce, dostawy amerykańskiego gazu, zakupy militarne oraz inwestycje, które Ameryka mogłaby robić w naszym państwie i innych bliskich nam geograficznie krajach.

Donald Trump dużą część spotkania poświęcił z kolei bezpieczeństwu. „Bezpieczeństwo Polski jest dla mnie prawie tak ważne, jak dla siedzącego obok prezydenta Andrzeja Dudy”, mówił amerykański przywódca i dodał, że rozważa budowę stałych baz w naszym kraju. Andrzej Duda usłyszał też deklarację, że Polska jest dla Trumpa ważna. Podobno głowa USA przygląda się też sprawie zniesienia dla Polaków wiz…

Zobacz też: Andrzej Duda komentuje upokorzenie przez Donalda Trumpa!

Stylizacja Agaty Dudy w USA

Obserwatorzy, którzy zamiast na politycznych aspektach wizyty, wolą skupić się na pierwszej damie nie doczekali się żadnych znaczących słów z jej ust. Agata Duda zachwyciła za to stylizacją. Na spotkanie z Donaldem i Melanią Trump, żona Andrzeja Dudy postawiła na bezpieczny biało-czarny komplet. Klasycznie, elegancko i w dziesiątkę – w takim zestawie nasza pierwsza dama już nie raz wypadała bardzo dobrze.

Zobaczcie więcej zdjęć z wizyty naszej Pary Prezydenckiej w Białym Domu. Wszystkie umieściliśmy w galerii. 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.