Wojciech Bojanowski z TVN 24
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Polski dziennikarz zatrzymany w Tajlandii! „Nie mamy z nim obecnie kontaktu”...

Sytuacja jest poważna...

Rafał Kowalski 10 lipca 2018 15:46
Wojciech Bojanowski z TVN 24
Fot. East News

Akcja ratunkowa w Tajlandii zakończyła się kilka godzin temu. To prawdopodobnie koniec problemów dla 12 członków drużyny piłkarskiej i ich trenera, ale za to początek kłopotów polskiego dziennikarza Wojciecha Bojanowskiego. Reporter telewizji TVN 24, który od kilku dni jest przy jaskini Tham Luang, około 14 czasu polskiego został zatrzymany przez tajską policję. Według służb mundurowych Bojanowski dopuścił się nieakceptowalnej czynności.

Dlaczego Wojciech Bojanowski został zatrzymany w Tajlandii?

Jako pierwsi o całej sytuacji poinformowali dziennikarze TVN 24. „Nasz reporter Wojciech Bojanowski został zatrzymany w Tajlandii pod zarzutem używania drona przy wejściu do jaskini. Nie mamy z nim obecnie kontaktu.”, czytamy na Twitterze stacji.

Okazuje się, że reporter najprawdopodobniej naraził się tajskim służbom dlatego, że sterował dronem zbyt blisko wejścia jaskini, podczas gdy w tym samym miejscu i w tej samej chwili była prowadzona akcja ratownicza przez śmigłowce. Mówi się, że działania polskiego dziennikarza mogły utrudniać pracę pilotów.

Na razie nie wiadomo co dzieje się z Wojciechem Bojanowskim. Wciąż czekamy na kolejne informacje w tej sprawie.  

Wojciech Bojanowski
Fot. East News
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…