Wojciech Bojanowski z TVN 24
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Polski dziennikarz zatrzymany w Tajlandii! „Nie mamy z nim obecnie kontaktu”...

Sytuacja jest poważna...

Rafał Kowalski 10 lipca 2018 15:46
Wojciech Bojanowski z TVN 24
Fot. East News

Akcja ratunkowa w Tajlandii zakończyła się kilka godzin temu. To prawdopodobnie koniec problemów dla 12 członków drużyny piłkarskiej i ich trenera, ale za to początek kłopotów polskiego dziennikarza Wojciecha Bojanowskiego. Reporter telewizji TVN 24, który od kilku dni jest przy jaskini Tham Luang, około 14 czasu polskiego został zatrzymany przez tajską policję. Według służb mundurowych Bojanowski dopuścił się nieakceptowalnej czynności.

Dlaczego Wojciech Bojanowski został zatrzymany w Tajlandii?

Jako pierwsi o całej sytuacji poinformowali dziennikarze TVN 24. „Nasz reporter Wojciech Bojanowski został zatrzymany w Tajlandii pod zarzutem używania drona przy wejściu do jaskini. Nie mamy z nim obecnie kontaktu.”, czytamy na Twitterze stacji.

Okazuje się, że reporter najprawdopodobniej naraził się tajskim służbom dlatego, że sterował dronem zbyt blisko wejścia jaskini, podczas gdy w tym samym miejscu i w tej samej chwili była prowadzona akcja ratownicza przez śmigłowce. Mówi się, że działania polskiego dziennikarza mogły utrudniać pracę pilotów.

Na razie nie wiadomo co dzieje się z Wojciechem Bojanowskim. Wciąż czekamy na kolejne informacje w tej sprawie.  

Wojciech Bojanowski
Fot. East News
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.