Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska, 26.11.2022 Warszawa Final 14. edycji programu "Mam Talent!"
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAst News
O TYM SIĘ MÓWI

Mam talent znika z anteny TVN?! Nieoficjalnie podano, że stacja nie pokaże kolejnej edycji show

Szykują się wielkie zmiany?

Olga Figaszewska 12 maja 2023 11:30
Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska, 26.11.2022 Warszawa Final 14. edycji programu "Mam Talent!"
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAst News

Stacja TVN rezygnuje z jednego z najpopularniejszych show? Taka informacja pojawiła się w piątek, 12 maja. Nieoficjalnie podał ją portal Wirtualnemedia.pl. Jeśli wierzyć doniesieniom, formatu nie zobaczymy już w jesiennej ramówce TVN. Co stacja zaproponuje widzom?

TVN rezygnuje z popularnego show?

Po raz pierwszy format zagościł na ekranie TVN w 2008 roku. Od tamtej pory w każdą sobotę Mam talent przyciągał przed ekrany miliony widzów i szybko stał się jednym z najpopularniejszych formatów stacji. To na scenie show rodziły się gwiazdy, tutaj tysiące osób spełniało swoje marzenia. Nie brakowało emocji, wzruszeń i niezwykłych historii, które z zainteresowaniem śledzili widzowie TVN. 

W ostatnim czasie na miejscu jurorów zasiadali: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment. Wcześniej w tym gronie mogliśmy oglądać Roberta Kozyrę, Kubę Wojewódzkiego czy Agustina Egurrolę.

Czytaj też: Bartek Jędrzejak szczerze o pracy w Dzień Doby TVN: „Dwa lata leczenia, brania leków, trzy lata psychoterapii"

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska,
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Teraz, do fanów show dotarła informacja o zakończeniu prac nad produkcją. W jesiennej ramówce widzowie mają nie zobaczyć 15. edycji programu. Zamiast niego pojawi się nowy format. Tak wynika z nieoficjalnych doniesień serwisu Wirtualnemedia.pl. Nie wiadomo czy Mam talent zniknie z ekranu na stałe i czy powróci w kolejnych sezonach.

„TVN Warner Bros. Discovery nie komentuje sprawy nieobecności programu w jesiennej ramówce. Nie wiadomo również, czy "Mam talent!" powróci do oferty TVN w kolejnych sezonach", można przeczytać na stronie portalu.

Na razie przedstawiciele stacji nie skomentowali tych informacji.  

Czytaj też: Katarzyna Skrzynecka gorzko o zmianach w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska,
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?