Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka gorzko o zmianach w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 

„Zwolniono kolejne serce tego programu”

Olga Figaszewska 12 maja 2023 07:45
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Ostatnie medialne doniesienia mocno zasmuciły Katarzynę Skrzynecką. Kilka miesięcy temu jej przygoda z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo dobiegła końca. Z show była związana od samego początku – najpierw, jako uczestniczka, a potem jako jurorka. Teraz z formatem pożegnał się także Kris Adamski. Dla wszystkich to spore zaskoczenie. Aktorka nie przeszła obok tych doniesień obojętnie i podzieliła się z fanami swoimi odczuciami.

Katarzyna Skrzynecka o zmianach w Polsacie – nie ukrywa smutku

Na  początku 2023 roku media obiegła informacja o tym, że Katarzyna Skrzynecka żegna się z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Fanom trudno było w to uwierzyć, a jednak wiadomości szybko zostały potwierdzone. Ulubienica widzów wydała oświadczenie, w którym podziękowała wszystkim za wspaniałych dziewięć lat wspólnej podróży. „Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, "nowe zmiany". Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej artystycznej podróży w charyzmatycznym show "Twoja twarz brzmi znajomo", pisała wtedy.  

Teraz przekazano wieści o kolejnych zmianach. Kris Adamski został zwolniony z show. To on przygotowywał choreografie uczestników. Zawsze zaangażowany i pomysłowy. Jego kreatywność przekładała się na barwne występy. Z TTBZ był związany od 2014 roku. Jak zaznaczyła stacja Polsat, w tym czasie przygotował  choreografię dla ponad 144 uczestników oraz stworzył tyle samo pokazów tanecznych grupy Kris Crew. „Telewizja Polsat pragnie podziękować Krzysztofowi Adamskiemu za ogromne zaangażowanie w realizację i wspólny sukces najlepszego muzycznego show "Twoja twarz brzmi znajomo”, napisano w oświadczeniu. Dla samego artysty zwolnienie było zaskoczeniem. Zupełnie się tego nie spodziewał, nie zamierza jednak skupiać się na tym, co się wydarzyło i z nadzieją spogląda w przyszłość. Przed nim kolejne fascynujące projekty!

Czytaj też: Choreograf z Twoja Twarz Brzmi Znajomo został zwolniony po 9 latach. Tak komentuje sytuację

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka: „Zwolniono kolejne serce tego programu"

Katarzyna Skrzynecka nie ukrywała swojego smutku. W jednym z wywiadów nawiązała do rozczarowania widzów, którzy mocno przeżywają decyzję stacji.  „Zwolniono kolejne serce tego programu. Czytam opinie telewidzów pod informacją o zwolnieniu "Krisa". Są oni bardzo rozczarowani i smutni, wyrażając w mniej lub bardziej dosadnych słowach niezadowolenie i niezgodę na zmienianie programu, który lubią. Oni pokochali "Twoja twarz brzmi znajomo" w takiej formie, jaka była przez wiele lat”, mówiła w rozmowie z Plotkiem. Dodała też, że telewizja powinna liczyć się ze zdaniem widzów.

„Mówi się, że telewizja jest dla telewidzów, a tu wygląda na to, że z ich zdaniem się nie liczono. Myślę, że wprowadzanie kolejnych, dość drastycznych, zmian w programach, które przez wiele lat cieszą ludzi, to niekoniecznie jest kolejna dobra czy słuszna zmiana”, podkreśliła. W dalszej części wypowiedzi zaznaczyła, że fani tęsknią także za Piotrem Gąsowskim czy Kacprem Kuszewskim, a teraz także za Krisem Adamskim, ponieważ wyróżniali się szczerością i wkładali w pracę całe serce. I to było siłą programu, który pokochały miliony.

„Smutno jest mi czytać, że Krisa już nie będzie. Z całym szacunkiem i życzliwością dla nowego składu programu, to jednak bez "Krisa" tak jak bez Piotra Gąsowskiego czy Kacpra Kuszewskiego. To już nie będzie ten sam program. Szkoda, że tak się dzieje”, dodawała w komentarzu dla Plotka. 

Czytaj też: Mówiono, że to dlatego wyrzucono ją z Polsatu. Katarzyna Dowbor dementuje plotki na swój temat

Kris Adamski, 2019
Fot. Baranowski/AKPA

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.