Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O TYM JEST GŁOŚNO

Katarzyna Skrzynecka znika z telewizji. Przerwała milczenie i ujawniła szczegóły odejścia z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

„Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, »nowe zmiany« … Będę tęsknić”, napisała

Karol Sowa 5 stycznia 2023 18:51
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

W środę wielu telewidzów zaskoczyła wiadomość, że telewizja Polsat żegna się Katarzyną Skrzynecką. Artystka nie będzie już zasiadać na krześle jurora w kolejnej edycji programu — Twoja Twarz Brzmi Znajomo, z którym była związana przez 9 lat. Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie była jedną z uczestniczek, później zasiadała na krześle jurorskim. Jej pozytywne nastawienie oraz ciepłe słowa każdemu pomagały i motywowały do dalszego działania. Dzisiaj aktorka przerwała milczenie. Na swoim Instagramie opisała kulisy odejścia z hitu Polsatu. „Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, »nowe zmiany« … Będę tęsknić”, napisała. Co jeszcze zdradziła?

Katarzyna Skrzynecka odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że nowy dyrektor stacji, czyli Edward Miszczak nie widzi już artystki w kolejnych odcinkach słynnego show. Przypomnijmy, że zanim 67-latek przeszedł do Polsatu, pełnił tę samą funkcję w TVN-ie. 

Katarzyna Skrzynecka została zwolniona. Była to nagła decyzja, która zaskoczyła wszystkich. Tak wyjaśniał SE. Była zaproszona na spotkanie w siedzibie Polsatu. Tam dowiedziała się, że umowa z nią nie zostanie przedłużona, dodawał dziennik.

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Skrzynecka w poruszający sposób pożegnała przyjaciela

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka ujawniła szczegóły odejścia z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 

Dzisiaj aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Na swoim Instagramie opublikowała niezwykłe posty. Na dwóch fotografiach możemy zobaczyć ją z bukietem kwiatów. W ten sposób stacja podziękowała jej za 9-letnią współpracę. „Dziękuję Polsatowi za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany”… Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO”. To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami. Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI, jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ”, zaczęła.  

W kolejnej części wpisu podziękowała Ninie Terentiew, która w nią uwierzyła i dała możliwość samorozwoju. „Dziękuję bardzo serdecznie Pani Dyrektor Programowej Polsat – Ninie Terentiew. DZIĘKUJĘ Nino za Zaufanie, Przyjaźń i Artystyczne Wsparcie w tym CUDNYM programie, który generuje taką moc pozytywnych wibracji. Wierzę, że spotkamy się wszyscy z radością w innych nowych projektach. Pozostanę zawsze Waszym Serdecznym Fanem”, czytamy.  

Chwilę później ulubienica widzów opublikowała kolejny wpis. „Kochana Ekipo TTBZ, PRACA Z WAMI TO ZASZCZYT, RADOŚĆ I MOC BEZCENNYCH WSPOMNIEŃ. Mili Fani TTBZ, Kochana Świetna Ekipo Produkcji Endemol Shine — DZIĘKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERCA za tę Cudną i Niezwykłą Artystyczną Podróż przez 9 lat kolejnych Edycji TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO. Moc wzruszeń, pozytywnych wibracji, zachwytu Talentu, Energii i niepowtarzalnej Magii, jakimi radowałam się z Wami i dzięki Wam w naszym ulubionym Show, pozostaną niezapomnianym Drogocennym Skarbem Artystycznym w moim sercu”, pisze.  

„Jak się okazuje, nie będę już Jurorem w nowej 18 Edycji TTBZ. Będę za Wami ogromnie TĘSKNIĆ Nowym Uczestnikom TTBZ18 życzę RADOŚCI, Powodzenia i Pięknej Artystycznej Przygody Życia. Trzymam za Was kciuki – będzie pięknie. Nowemu Jury życzę cudownych Wzruszeń, pozytywnych Emocji i ZACHWYTU  Poczucie humoru niechaj Was nie opuszcza  a EMPATIA i ZACHWYT dla pięknej pracy. Uczestników niechaj nigdy nie przygasa, bo wkładają w tę niełatwą pracę naprawdę całe swoje Serce. DZIĘKUJĘ – to był Absolutnie Bajeczny Czas. Zapamiętajcie mnie roześmianą szczerze i serdecznie i życzliwą Wam „do szaleństwa”. „CZYJ TO RYJ” King Forever!!!”, dodała w tym samym poście.  

Co więcej, pod zdjęciem pojawił się komentarz Mariusza Szczygła: „Wielka szkoda. Bo uwielbiałem Twoje komentarze i Twoje różne twarze… 😢😢😢😢 Ale rozumiem. Sam odszedłem z telewizji po sześciu latach i rozumiem przesyt i chęć rozwoju”, napisał. W odpowiedzi Katarzyna Skrzynecka jasno wyjaśniła, dlaczego odeszła: „Nie. Mariusz, to nie jest moja decyzja. Dziękuję Ci za ciepłe słowa. To zaszczyt, "czytać" je z Twoich ust. Jesteś moim Autorytetem - nie odeszłam 😚”, wyznała. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tomasz Lis opublikował przejmujące zdjęcie. Tak dziennikarz wyglądał po ostatnim udarze

Fani reagują na odejście Katarzyny Skrzyneckiej  

Pod postami możemy przeczytać słowa wsparcia. Wiele osób nie może pogodzić się z tą decyzją. „Pani Kasiu… będzie nam smutno bez Pani”, „Pani Kasiu, ten program bez Pani to nie to samo. Mocno zastanawiam się czy w ogóle oglądać nowy sezon. Ech…”, „To jest właśnie klasa. Niespodziewanie odejść bo ktoś zdecydował inaczej i podziękować za tyle lat pięknych chwil. Szkoda Kasiu,że Cię już nie będzie, byłaś promykiem tego programu”, piszą internauci. 

CZYTAJ TEŻ: Współpraca, która przerodziła się w miłość. Tak kochali się Ania Dąbrowska i Paweł Jóźwicki

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.