Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka w poruszający sposób pożegnała przyjaciela

Słowa aktorki chwytają za serce

Olga Figaszewska 5 stycznia 2023 11:17
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka zawsze zaraża swoich obserwatorów pozytywną energią i optymizmem. W ostatnim czasie fanów zelektryzowała wiadomość o tym, że aktorka żegna się z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Widzowie nie potrafią zrozumieć, dlaczego stacja podjęła decyzję o rozłące z gwiazdą. Tym bardziej że Katarzyna Skrzynecka była związana z formatem od początku. Ostatnie dni są dla niej trudne z innego powodu. Gwiazda pożegnała w poruszających słowach przyjaciela, Emiliana Kamińskiego.  Jej wpis wyciska łzy.

Katarzyna Skrzynecka odchodzi z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 

Katarzyna Skrzynecka jest ulubienicą widzów. Aktorka zwyciężyła w pierwszej edycji popularnego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na scenie zaprezentowała swój talent i niezwykłe umiejętności. Potem zasiadła na miejscu jurora. Przez 16. kolejnych sezonów dawała kolejnym uczestnikom wsparcie i służyła własnym doświadczeniem. W każdym potrafiła odnaleźć silne strony i podpowiedzieć, jak doskonalić swój warsztat. Stacja Polsat podkreśla, że wielką wartością Katarzyny Skrzyneckiej jest ogromna serdeczność, poczucie humoru, życzliwość, ale również perfekcjonizm.

„Katarzyna Skrzynecka żegna się z programem @twojatwarzbrzmiznajomo. Była z nami od początku i pokazała, że w #TTBZ nie tylko można się świetnie bawić, ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach, których dostarczyła nam całe mnóstwo ❤️ Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje ❤️”, przekazała Telewizja Polsat. 

Fani byli zaskoczeni i nie ukrywają, że Katarzyna Skrzynecka jest filarem programu. Ten program już nie będzie taki sam :(, „O nie, nie wyobrażam sobie jury bez naszej Skrzynki kochanej😢”, „Nie rozumiem tej decyzji. Takich artystów i prezenterów z klasą i ogromną wiedzą o muzyce i sztuce jak pani Kasia jest coraz mniej. Smutno. To nie była dobra decyzja stacjo Polsat”, „Super babka, powodzenia w dalszej drodze zawodowej ❤️🙌🔥”, czytamy. 

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka żegna się z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Katarzyna Skrzynecka żegna przyjaciela, Emiliana Kamińskiego 

Ostatnie dni nie należą do najłatwiejszych. Katarzyna Skrzynecka w poruszający sposób żegnała przyjaciela, Emiliana Kamińskiego. Śmierć artysty dla wszystkich była szokiem i trudno pogodzić się z jego odejściem. 
„Przyjaciel teatru, Przyjaciel Sztuki”, pisała o nim. W środę, 4 stycznia odbyły się uroczystości pogrzebowe Emiliana Kamińskiego. Aktor spoczął w Alei Zasłużonych na Powązkach. W ostatniej drodze towarzyszyła mu rodzina, przyjaciele i współpracownicy. Katarzyna Skrzynecka późnym wieczorem zamieściła poruszający wpis. 

Dzisiaj pożegnaliśmy Emiliana... NASZEGO PRZYJACIELA... Na Powązkach i na Wieczornym Spotkaniu ... 🎭🌛 ... Może i mówią, że w kościele się nie klaszcze... że to miejsce zadumy... Dzisiaj Kościół na Powązkach rozbrzmiał długimi, niosącymi się echem brawami dla ARTYSTY, HUMANISTY, MARZYCIELA, KTÓRY POTRAFIŁ SPEŁNIAĆ MARZENIA... Ale przede wszystkim CZŁOWIEKA O SERDECZNYM SERCU, UJMUJĄCEJ POGODZIE DUCHA i RADOŚCI ŻYCIA...", rozpoczęła. 

Aktorka podzieliła się z obserwatorami wspomnieniem, związanym z przyjacielem. Myślę sobie dziś i wspominam, jak parę lat temu Teatr Kamienicę podtopiły nawałnice i jak wspólnie z Emilianem i skrzykniętą spontanicznie grupką aktorów zasuwaliśmy boso na czworaka ze szmatami i wiadrami, by odsączyć wodę... po kostki... po łydki... z posadzek zamokłego teatru... Śpiewaliśmy coś przy tym. Opowiadaliśmy mnóstwo żartów i chwilami śmialiśmy się do łez." Odłowiliśmy" wspólnie Kamienicę, umorusani, ubłoceni i spoceni ... Przytuliliśmy się mocno, że się udało ... Zagrałam z Milem wiele spektakli ... Musical "Chicago" przez parę pięknych lat, spektakle na scenie Kamienicy i prześmialiśmy perliście przy dobrym winie wiele serdecznych okazji. Takiego chcę pamiętać 🖤”, zakończyła.  

Czytaj też: Katarzyna Skrzynecka o mężu: „Gdyby pragnął mieć żonę XS-kę, toby sobie taką wybrał”

Katarzyna Skrzynecka, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Warszawa, 30.10.2021.
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Skrzynecka, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Warszawa, 30.10.2021.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?