Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Taniec z Gwiazdami 4 odcinek XII edycji, 2010
Fot. Engelbrecht/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski wracają do telewizji. Poprowadzą razem nowy program

Znamy szczegóły

Olga Figaszewska 16 sierpnia 2023 20:32
Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Taniec z Gwiazdami 4 odcinek XII edycji, 2010
Fot. Engelbrecht/AKPA

Na to czekali fani Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego. Ulubieńcy widzów wracają na antenę i wkrótce będziemy mogli podziwiać ich w roli prowadzących programu kabaretowego. Poznajcie szczegóły!

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski poprowadzą razem program. Oto szczegóły!

Kilka miesięcy temu w życiu zawodowym aktorów nastąpiła prawdziwa rewolucja. W sieci zawrzało po tym, jak z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo pożegnała się Katarzyna Skrzynecka. Widzowie nie wyobrażali sobie popularnego show bez aktorki. Gwiazda była związana z produkcją od pierwszej edycji i cieszyła się ogromną sympatią fanów. Nieoczekiwanie stacja podziękowała jej za współpracę. W ramach solidarności z Katarzyną Skrzynecką z programu odszedł prowadzący, Piotr Gąsowski. Aktorzy przyjaźnią się od wielu lat. Mają podobne poczucie humoru i świetnie się dogadują.

„Przysięgam – mówię to z pełną odpowiedzialnością, jako że jestem zbieraczem żartów, anegdot, dowcipów – nie znam drugiej kobiety, która by znała tyle dowcipów i opowiadała je w tak genialny sposób”, opowiadał Piotr Gąsowski w jednym z wywiadów.

Czytaj też: Łączy ich przyjaźń, byli posądzani o romans. Patrycja Markowska tłumaczyła się ze zdjęć paparazzi

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Gala wręczenia Nagród św. Kamila, 2016 rok
Fot. Michal WARGIN/East News

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Gala wręczenia Nagród św. Kamila, 2016 rok

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w roli prowadzących. Kiedy i gdzie emisja show?

W ostatnim czasie mówiło się o tym, że na aktorów czekają nowe wyzwania. Teraz wszystko stało się jasne. Okazuje się, że Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski będą prowadzić nowy format. A mowa o show Kabaretowe przeboje, który widzowie będą mogli oglądać w stacji Zoom TV. Pojawią się nie tylko w roli gospodarzy, ale zaprezentują także własne skecze!

„W ich autorskich dialogach nie zabraknie żartów z nich samych, a widzowie dowiedzą się wielu pikantnych szczegółów z wieloletniej przyjaźni artystów”, przekazali twórcy.

Premierowe odcinki będą emitowane już od 4 września w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.00. Na widzów czeka fantastyczna zabawa. „Odważne skecze, niepowtarzalne parodie i cała masa dowcipów na temat otaczającego nas świata serwowane przez mistrzów tego gatunku. W nowej, pełnej humoru odsłonie kabaretowego show poza gwiazdorskim duetem, będzie można zobaczyć również najbardziej znane i lubiane grupy artystyczne i kultowych satyryków”, ogłosiła stacja Zoom TV.

Sprawdź też:  Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski — nierozłączni w pracy i prywatnie! Tak mówili o swojej przyjaźni…

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, taniec z gwiazdami, 2010
Fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Taniec z Gwiazdami, 2010 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.