Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Z życia gwiazd

Katarzyna Skrzynecka pokazała się w stroju kąpielowym. Teraz podziękowała fanom za miłe słowa

Aktorka zaapelowała także do kobiet

Marta Nawacka 7 sierpnia 2023 20:53
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Podczas wakacji Katarzyna Skrzynecka chętnie pozowała do zdjęć w ulubionych strojach kąpielowych, z dumą eksponując swoje wdzięki. Te kadry bardzo spodobały się również internautom, którzy nie szczędzili miłych słów w komentarzach. Teraz aktorka zdecydowała się udostępnić post, w którym podziękowała za komplementy, a także zwróciła się do wszystkich pań, które na co dzień wybierają większy rozmiar ubrań.

Katarzyna Skrzynecka wybrała się z rodziną na wakacje

W ostatnich dniach aktorka odpoczywała wraz ze swoim ukochanym mężem i córką na słonecznej Sardynii. „Naszemu zachwytowi nad jej przepięknymi szmaragdowymi zatokami, krystaliczną wodą, absolutnie obłędną przyrodą i roślinnością śródziemnomorską nie ma końca”, pisała Katarzyna Skrzynecka wypoczywając na plaży i dzieląc się kolejnymi kadrami. Wśród nich pojawiły się także ujęcie, na których pozowała w stroju kąpielowym, dumnie eksponując swoje kształty. Internauci nie kryli zachwytu, czego wyraz dali w komentarzach.

Czytaj też: Dzień przed śmiercią rozliczyła się z mroczną przeszłością. Kalina Jędrusik zmarła na rękach Aleksandry Wierzbickiej

Katarzyna Skrzynecka dziękuje internautom za miłe słowa. Zwraca się do kobiet

Obserwujące jej profil kobiety również były zachwycone fotografiami aktorki i zasypywały ją komplementami, podkreślając, że dzięki niej czują się o wiele bardziej pewne siebie, kiedy wychodzą na plażę w bikini. „Dziękuję serdecznie wszystkim paniom i państwu, znajomym i nieznajomym, którzy napisaliście życzliwe, serdeczne słowa o mojej akceptacji dla własnego wieku i figury, która wszak S nie jest, czasem nawet nie M tu i ówdzie”, zwróciła się z podziękowaniami Katarzyna Skrzynecka.

Aktorka postanowiła udzielić również rady obserwującym jej profil kobietom. „Grubsza wcale nie musi oznaczać nieapetyczna. Trzeba umieć ładnie i z gracją nosić takie ciało, jakie się ma i umiejętnie je ubrać, by było kobiece i zmysłowe. Kostium plażowy lub sukienka "dzielone na pół" pionowo kolorem tkaniny częstokroć dobrze robią optycznie pełniejszej figurze”, wyjaśniła Katarzyna Skrzynecka.  

Zobacz także: Ona - Miss Nastolatek, on - syn założyciela Polsatu. Tak kochają się Tobias Solorz z żoną Moniką

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.